X
Ładowanie...

Tanie loty Bydgoszcz Bourgas

już od

24 cze 01 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Bydgoszcz Bourgas

Bilety lotnicze Bydgoszcz Bourgas

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bydgoszcz Bourgas

Przewodnik po lotach Bydgoszcz Bourgas

Pierwszy lot samolotem – jak się do niego przygotować

To, najbardziej przeraża nowicjuszy, to wcale nie przelot, ale właśnie odprawa i poruszanie się po lotnisku. Tłumy, zaabsorbowanie, inna sytuacja – jest to z pewnością trudne przeżycie. Podpowiadamy, czego możesz się spodziewać podczas pierwszego lotu i w jaki sposób się na to przygotować.

Nie bój się odprawy

Odprawa nie jest taka przerażająca. Najważniejsze, by mieć przy sobie potrzebne dokumenty. Jeżeli latasz na terenie Unii Europejskiej, potrzebny ci będzie jedynie dowód osobisty. Teraz już wszystkie linie, nawet tanie loty Bydgoszcz - Bourgas, wydają bilety elektroniczne. Nie trzeba nic drukować, wystarczy wyłącznie informacje o potwierdzeniu rezerwacji.

W trakcie odprawy prześwietlony zostanie zabrany przez ciebie bagaż, twoje dokumenty i na końcu ty sam. Straż może poprosić cię o zdjęcie paska do spodni i butów. Wyłóż do kosza , który znajduje się na taśmie wszelkie monety i papiery, które masz w spodniach, umieść tam także neseser, płaszcz czy szalik.

Sztuka pakowania bagażu do tanich lotów Bydgoszcz - Bourgas

Tanie loty najczęściej dają ci wnieść jedynie bagaż podręczny. Nie bój się – jest on wystarczająco przestronny, że bez problemu się w nim spakujesz. Jednakze należy wszystko rozważyć tak, by bagaż szybko odbył kontrolę, a złożona konstrukcja dokładnie skręconych podkoszulek nie została rozwalona.

Na wierzchu ułóż potrzebne dokumenty – w końcu będziesz musiał je zaprezentować przy odprawie. Zapakuj wszystko tak, aby na górze znalazła się i kosmetyczka z kosmrtykami. Preparaty przelej do specjalnych butelek z plastiku. Tuż pod zapięciem torby należy włożyć także inne płyny. Jeśli obsługa samolotu nie pozwoli ci czegoś zabrać, nie będziesz musiał niszczyć sumiennie upakowanego bagażu. Żeby się przed tym uchronić, przed wylotem sprawdź, jakie rzeczy można wnosić do środka w tanich lotach Bydgoszcz - Bourgas.