X
Ładowanie...

Tanie loty Bydgoszcz Brno

LANGM_JS_LP_PRICE_FROM LANGM_JS_LP_NO_PRICE

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Bydgoszcz Brno

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Bydgoszcz Brno

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Bydgoszcz Brno

Przewodnik po lotach Bydgoszcz Brno

maluch w podróży Bydgoszcz - Brno - poradnik dla opiekunów

Przed Tobą podróż samolotem zpociechą i nie masz pojęcia, jak się do tego przygotować? Pod spodem przedstwiamy niewielką listę zagadnień, który każdy opiekun powienien zapoznać się zanim wyruszy na wymarzony lot Bydgoszcz - Brno.

Wiek niemowlaka a koszt biletu do Bydgoszcz - Brno

Cena tak naprawdę jest zależna od wieku pociechy i linii, jaką wybierzesz. Za bilet dla małych dzieci, które podróżują na kolanach opiekuna linie lotnicze nie żąda opłaty albo ma symboliczną kwotę. Starsze dzieci najczęściej muszą mieć opłacony normalny bilet lub linie lotnicze oferuje dla nich specjalne zniżki.

Obligatoryjne dokumenty dla pociechy

Korzystając z międzykontynentalnych lotów, Twoje niemowlę może potrzebować dokumentu tożsamości. Jeśli masz zamiar podróżować z pociechą w pojedynkę niezależnie od tego czy dzielisz prawa do wychowywania z drugim rodzicem czy wychowujesz malucha samotnie musisz posiadać dokument dający pozwolenie na lot z dzieckiem od drugiego opiekuna. W sytuacji, gdy z maluchem lecieć będzie inny opiekun w trakcie lotu musi bezwzględnie mieć pisemną aprobatę rodziców oraz zgodę do opieki nad niemowlakiem.

Transportowanie niemowlaka z Bydgoszcz do Brno

Dzieci poniżej dwóch lat, często są przewożone na kolanach rodziców. Jeśli w samolocie obok Ciebie jestniezajęte krzesło możesz przypiąć dziecko pasami do krzesła lub zarezerwuj dziecku krzesło. Masz wtedy możliwość transportować niemowlaka w foteliku samochodowym.

Bagaż dziecięce

Czy dziecko może mieć bagaż podręczny zależy od linii, z usług którego