X
Ładowanie...

Tanie loty Bydgoszcz Brno

już od 1167 zł
02 lip 09 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Brno

Bilety lotnicze Polska Brno

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
07 sie (wto)
Lufthansa
Brno
12 sie (nie)
Lufthansa
Warszawa
05 sie (nie)
Lufthansa
Brno
08 sie (śro)
Lufthansa
Warszawa
07 sie (wto)
Lufthansa
Brno
10 sie (pią)
Lufthansa
Warszawa
06 sie (pon)
Lufthansa
Brno
08 sie (śro)
Lufthansa
Warszawa
08 sie (śro)
Lufthansa
Brno
10 sie (pią)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bydgoszcz Brno

Przewodnik po lotach Bydgoszcz Brno

maluch w podróży Bydgoszcz - Brno - poradnik dla opiekunów

Przed Tobą podróż samolotem zpociechą i nie masz pojęcia, jak się do tego przygotować? Pod spodem przedstwiamy niewielką listę zagadnień, który każdy opiekun powienien zapoznać się zanim wyruszy na wymarzony lot Bydgoszcz - Brno.

Wiek niemowlaka a koszt biletu do Bydgoszcz - Brno

Cena tak naprawdę jest zależna od wieku pociechy i linii, jaką wybierzesz. Za bilet dla małych dzieci, które podróżują na kolanach opiekuna linie lotnicze nie żąda opłaty albo ma symboliczną kwotę. Starsze dzieci najczęściej muszą mieć opłacony normalny bilet lub linie lotnicze oferuje dla nich specjalne zniżki.

Obligatoryjne dokumenty dla pociechy

Korzystając z międzykontynentalnych lotów, Twoje niemowlę może potrzebować dokumentu tożsamości. Jeśli masz zamiar podróżować z pociechą w pojedynkę niezależnie od tego czy dzielisz prawa do wychowywania z drugim rodzicem czy wychowujesz malucha samotnie musisz posiadać dokument dający pozwolenie na lot z dzieckiem od drugiego opiekuna. W sytuacji, gdy z maluchem lecieć będzie inny opiekun w trakcie lotu musi bezwzględnie mieć pisemną aprobatę rodziców oraz zgodę do opieki nad niemowlakiem.

Transportowanie niemowlaka z Bydgoszcz do Brno

Dzieci poniżej dwóch lat, często są przewożone na kolanach rodziców. Jeśli w samolocie obok Ciebie jestniezajęte krzesło możesz przypiąć dziecko pasami do krzesła lub zarezerwuj dziecku krzesło. Masz wtedy możliwość transportować niemowlaka w foteliku samochodowym.

Bagaż dziecięce

Czy dziecko może mieć bagaż podręczny zależy od linii, z usług którego