X
Ładowanie...

Tanie loty Bydgoszcz Chania

już od
14 mar 21 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Bydgoszcz Chania

Bilety lotnicze Bydgoszcz Chania

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bydgoszcz Chania

Przewodnik po lotach Bydgoszcz Chania

Kobieta w ciąży w podróży Bydgoszcz -Chania- wskazówki dla podróżujących przyszłych matek

Jesteś w ciąży, ale marzy Ci się podróż Bydgoszcz - Chania i zastanawiasz się czy Twój odmienny stan nie będzie przeciwwskazaniem do odbycia wyjazdu? Niżejprzedstawiamynajistotniejsze porady na temat podróżowania samolotem w trakcie ciąży.

Który moment jest najlepszy na podróż samolotem?Przeciwwskazania do podróży oraz zalecenia ginekologów

Zwykle ciąża nie wyklucza latania samolotem, niemniej jednak wszystko zależy od stanu zdrowia kobiety oraz kierunku lotu, bo np. na niektórych trasach Bydgoszcz -Chania - istnieją jednak pewne ograniczenia, których należy się trzymać, aby uchronić przyszłą mamę przed poronieniem, np.występowanie zakaźnych chorób lub owadów czy długi, męczący lot.Lekarzesą zgodni, że największe ryzyko poronienia występuje w pierwszych trzech miesiącach ciąży, ze względu na nagłe zmiany ciśnienia w trakcie lotu. Następnym terminem kiedy latanie nie jest zalecane to czas ostatniego trymestru. Przede wszystkim wiąże się to wysokim ryzykiem uszkodzenia płodu, przedterminowym porodem problematycznym zapięciem pasów bezpieczeństwa przez mocno zaznaczony brzuch. Jeśli lot nie może ulec przesunięciu warto podkreślić, że kobieta po 34 tygodniu może nie być wpuszczona do samolotu - (tego typu zapisy posiada większość linii lotniczych), a także musi mieć zaświadczenie od ginekologa o braku przeciwwskazań do odbycia podróży.Według opinii specjalistów,najlepszym momentem na lot jest czas do 26 tygodnia ciąży, ponieważ wtedy latanie nie jest niebezpieczne dla zdrowia rozwijającego się maluszka, a przyszła mama nie musi okazywać zaświadczeń o swoim stanie zdrowia.

Praktyczne wskazówki, aby umilić sobie lot będąc w ciąży

Jesteś w ciąży i chcesz, żeby lot Bydgoszcz -Chania był jak najbardziej przyjemny ? Jeśli organizator lotu daje możliwość wyboru miejscówki zajmij te usytuowane z brzegu. Usprawni to korzystanie z toalety w trakcie lotu bez zbędnego przeciskania i uciskania brzucha o zagłówki foteli przed Tobą.Postaraj się od czasu do czasu rozprostować nogi, często zmieniać sposób siedzenia, pić niegazowaną wodę oraz wybrać na podróż wygodną odzież. Niezwykle ważne jest prawidłowe przypięcie pasów ( dolny pas pod brzuchem, górna część nad brzuchem i poprowadzona bokiem). Jeśli sprawia Ci to problem zawsze możesz poprosić o pomoc obsługę samolotu lub skorzystać ze specjalnych adapterów, które możesz wypożyczyć przed podróżą.