X
Ładowanie...

Tanie loty Bydgoszcz Fribourg

już od 117 zł
04 mar 11 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
30 mar (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
01 kwi (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
18 maj (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
27 maj (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
10 mar (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
17 mar (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
10 mar (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
30 mar (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
10 mar (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
01 kwi (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bydgoszcz Fribourg

Przewodnik po lotach Bydgoszcz Fribourg

Co możesz mieć przy sobie podczas lotu Bydgoszcz - Fribourg?

Jeśli po raz pierwszy zdecydowaliśmy się skorzystać z propozycji jaką posiadają tanie loty Bydgoszcz - Fribourg, to bez wątpienia podstawowym z pytań, które nas dręczą jest to, co możemy wziąć ze sobą na pokład. Warto się już wcześniej zorientować w tej kwestii, możemy nawet korzystać z rozpiski, która będzie zamieszczona na stronie każdego z przewoźników , tak żebyśmy mieli gwarancję, że nie zabierzemy niczego, co mogłoby się okazać problematyczne podczas odprawy.

Co do bagażu kabinowego na przelot Bydgoszcz - Fribourg?

Najistotniejszą sprawą będzie to, co mamy prawo przewozić w bagażu kabinowym w czasie tego lotu Bydgoszcz - Fribourg. Możliwe jest zabranie płynów, do wielkości 1 litra, lecz w pojemnikach maksymalnie 100 ml. Powinniśmy tu wspomnieć, że do tych płynów zalicza się również szampon czy żel do mycia. W dodatku w bagażu kabinowym tanie loty Bydgoszcz - Fribourg pozwalają nam mieć tablet, laptop czy trochę jedzenia, a to oznacza, że możemy sobie uprzyjemnić podróż. Koniecznie muszą się w nim znaleźć dokumenty niezbędne do lotu, czyli dowód osobisty oraz karta pokładowa, ponieważ bez nich odbycie także naprawdę krótkiego przelotu nie jest realne. Nie wolno nam za to zabierać żadnych ostrych narzędzi.

Bagaż rejestrowany na podróż Bydgoszcz - Fribourg to coś innego

Powinniśmy wiedzieć, że tanie loty Bydgoszcz - Fribourg oferują nam szansę zakupienia jeszcze bagażu rejestrowanego. W nim mamy prawo trzymać to wszystko, co nie zmieściło się do tego kabinowego, a także to, czego w kabinowym trzymać nie możemy. To znaczy, że także zamawiając najkorzystniejszy bilet , w bagażu, który poleci w luku bagażowym możemy przewozić ostre rzeczy, przewozić trochę alkoholu, jak też płyny w butelkach większych niż 100 ml. Lecz także tu nie możemy na lot Bydgoszcz - Fribourg wnosić niczego, co będzie wypełniane gazem, dlatego powinniśmy zapomnieć o latarce gazowej albo butli napełnionej propan butanem.

Warto zajrzeć na witrynę, na której rezerwowaliśmy tanie loty Bydgoszcz - Fribourg i zobaczyć co mamy możliwość ze sobą zabrać, a czego nie. Dodatkowo bardzo przydatna będzie lista, co ma możliwość się znajdować w konkretnym bagażu, tak abyśmy uzyskali pewność, że nawet nieświadomie, nie będziemy próbowali wnieść na pokład czegoś, czego na nim nie powinno być podczas przelotu Bydgoszcz - Fribourg.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Gossau Sg Hirtshals

Tanie loty Torsby Holstebro

Tanie loty Sion Trapani

Tanie loty Rorschach Kefalinia

Tanie loty Ploeszti Kemi

Tanie loty San Fernando Sligo

Tanie loty Mora Lidkoping

Tanie loty Konya Mardin

Tanie loty Zlin Skelleftea

Tanie loty Tallinn Kramfors

Tanie loty Vitoria Wrocław