X
Ładowanie...

Tanie loty Bydgoszcz Gavle

już od 77 zł
03 cze 10 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
06 cze (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Sztokholm
09 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
05 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
09 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
05 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
10 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
05 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
11 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
05 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
12 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bydgoszcz Gavle

Przewodnik po lotach Bydgoszcz Gavle

Polisa ubezpieczeniowa na czas wyjazdu- czy warto wykupić turystyczną polisę ubezpieczeniową przed podróżą Bydgoszcz - Gavle? Informator dla turystów

Organizujesz wycieczkę Bydgoszcz - Gavle  i rozmyślasz nad wykupieniem specjalnej polisy ubezpieczeniowej? Jeśli Twój wyjazd Bydgoszcz - Gavle jest lotem zagranicznym w szczególności do części świata o niestabilnej sytuacji politycznej lub lecisz z rodziną z małym dzieckiem, warto taką możliwość wziąć pod uwagę, oczywiście w zależności od środków finansowych, które możesz przeznaczyć na ten wydatek. Wartość ubezpieczenia turystycznego jest  adekwatna do zakresu sytuacji, przeciw którym chcesz się ubezpieczyć oraz może być różna w zależności od Towarzystwa Ubezpieczeniowego, z usług którego chcesz skorzystać. Przed podróżą warto przeczytać z ofertą danego TU, aby dopasować takie ubezpieczenie do swoich potrzeb.

Przed czym chroni ubezpieczenie turystyczne?

Do lotu Bydgoszcz - Gavle pozostało już kilka dni i wahasz się nad wykupieniem ubezpieczenia turystycznego, a do tego w sieci czy od znajomych usłyszałeś, że mogą Ci odwołać lot, lot ulegnie opóźnieniu, Twój bagaż może zaginąć lub ulec zniszczeniu, nie mówiąc już o nieoczekiwanych wypadkach losowych, których nie jesteś w stanie przewidzieć? Zanim ze strachu przed tym wszystkim zrezygnujesz z lotu Bydgoszcz - Gavle dowiedz się, co obejmuje ubezpieczenie turystyczne. Przede wszystkim takie ubezpieczenie gwarantuje całościową ochronę w trakcie wyjazdów zagranicznych i krajowych, a także zapewnia komfort w trakcie podróży samolotem. W cenie biletu lotniczego nie jest zawarte ubezpieczenie bagażu, jedynie zapewnia, że przewoźnik zrobi wszystko,co w jego mocy, aby walizka dotarła do Gavle razem z Tobą, w jednym kawałku.  Przed zagubieniem lub zniszczeniem walizki podróżnej można zabezpieczyć się, wykupując ubezpieczenie podróżne. Turystyczna polisa ubezpieczeniowa zapewnia zwrot kosztów związanych z zagubieniem, kradzieżą lub uszkodzeniem bagażu zarówno przez przewoźnika, jak i inne podmioty, które były odpowiedzialne za Twój bagaż. Rekompensata zostanie wypłacona również w sytuacji, gdy bagaż zostanie zniszczony lub utracony na skutek zdarzeń losowych czy kataklizmów. Ponadto ubezpieczyciel gwarantuje zwrot kosztów za opóźnienie samolotu oraz w sytuacji jego całkowitego odwołania. Poza tym możesz zabezpieczyć się na wypadek nieoczekiwanego leczenia w Gavle, kradzieży pieniędzy wypłaconych z bankomatu, następstw nieszczęśliwych wypadków w Gavle oraz zakup usługi assistance. Turystyczna polisa ubezpieczeniowa rozpoczyna się w momencie przekroczenia granicy Rzeczypospolitej Polskiej przez osobę ubezpieczoną w terminie określonym w formularzu ubezpieczenia.  Decydując się na zakup turystycznej polisy ubezpieczeniowej należy dokładnie określić daty trwania okresu ubezpieczenia, tzn. daty podróży.