X
Ładowanie...

Tanie loty Bydgoszcz Helsinki

już od 549 zł
05 paź 12 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Helsinki

Bilety lotnicze Polska Helsinki

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
28 lis (sob)
SAS
Helsinki
04 gru (pią)
SAS
Gdańsk
30 lis (pon)
SAS
Helsinki
04 gru (pią)
SAS
Gdańsk
01 gru (wto)
SAS
Helsinki
04 gru (pią)
SAS
Gdańsk
02 gru (śro)
SAS
Helsinki
04 gru (pią)
SAS
Gdańsk
28 lis (sob)
SAS
Helsinki
02 gru (śro)
SAS
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bydgoszcz Helsinki

Przewodnik po lotach Bydgoszcz Helsinki

Regularne linie lotnicze- czym różnią się od niskokosztowych przewoźników i co oferują w ramach ceny biletu Bydgoszcz - Helsinki?

Wybierając oferty rejsów do Bydgoszcz - Helsinki zastanawiasz się, czemu cena biletów regularnych linii lotniczych jest zazwyczaj nieco wyższa niż cena biletu tańszych przewoźników na tej samej trasie Bydgoszcz - Helsinki? Głównie jest to związane z wyższą jakością usług, możliwością zmian zarezerwowanych biletów oraz wyborem dłuższych lotów międzykontynentalnych. Podwyższone koszty biletów odzwierciedla również flota, z której korzystają, lądowanie i oczekiwanie na wylot odbywa się na dużych lotniskach Bydgoszcz - Helsinki, dobrze skomunikowanych z centrum oraz większą ilością załogi. Samoloty tradycyjnych przewoźników są mniej eksploatowane i z reguły przebywają na lotnisku dłużej ułatwiając turystom przejście przez procedury lotniskowe. Nie oznacza to, że zawsze ceny ich biletów będą wysokie. Obecnie przy rozwoju konkurencji usług lotniczych tradycyjni przewoźnicy, również ogłaszają promocje na bilety, zwłaszcza kiedy wylot jest oddalony w czasie. Dlatego jeśli chcesz trafić promocję na lot regularnymi liniami lotniczymi warto założyć Alarm Cenowy dostępny na naszej witrynie FRU.PL , który pomoże dobrać ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Wyższa jakość podróży, czyli inne udogodnienia dla turysty

Tradycyjne linie lotnicze dają możliwość  wyboru zakupu miejscówki w różnych klasach rezerwacyjnych. Klasy rezerwacyjne dzielą się na klasę ekonomiczną, biznes oraz pierwszą, które implikują cenę biletów, standard obsługi pasażerskiej oraz położenie miejsc w samolocie, których jest mniej niż u tańszych przewoźników. Oprócz komfortu związanego ze zwiększoną powierzchnią na pokładzie, możemy spodziewać się: posiłku w trakcie lotu, soków czasem nawet alkoholu, dostępu do gazet, filmów, możliwości nadania bagażu rejestrowanego, jako dodatkowego bagażu poza bagażem podręcznym oraz szybkiej odprawy lotniskowej.W zależności od prestiżu przewoźnika podczas długich lotów na pasażera czekają rzeczy takie jak miękki zagłówek oraz koc.