X
Ładowanie...

Tanie loty Bydgoszcz Heviz

już od 86 zł
02 mar 09 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Węgry

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Węgry
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
28 mar (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Budapeszt
29 mar (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Poznań
23 mar (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
27 mar (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
23 mar (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
24 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
01 mar (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Budapeszt
07 mar (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Berlin
01 mar (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
11 mar (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bydgoszcz Heviz

Przewodnik po lotach Bydgoszcz Heviz

Prawa i obowiązki pasażera samolotu

Czeka Cię podróż Bydgoszcz -Heviz i chcesz upewnić się, że wszystko odbędzie się zgodnie z planem? Przed wyjazdem zweryfikuj, jakie prawa i obowiązki mają turyści. W jakich sytuacjach możemy otrzymać rekompensatę od linii lotniczych? Sprawdziliśmy to!

Kiedy przewoźnik może nie wpuścić pasażera na pokład?

Będziesz podróżował po terenie UE? Przed wyjazdem warto sprawdzić unijne przepisy, które wskazują podstawowe obowiązki pasażerów linii lotniczych. Podobne regulacje warto zweryfikować również przed wyjazdem do bardziej odległych destynacji. Przed Tobą lot Bydgoszcz -Heviz, a może masz inne plany? Najważniejsza zasada wskazuje na to obsługa może wyprosić z pokładu osób w stanie wskazującym na spożycie alkoholu. Analogicznie wygląda sytuacja z osobami, które nie chcą przestrzegać wytycznych załogi. Turyści muszą też pamiętać o zasadach związanych z zawartością bagażu. Zabronione jest przewożenie narzędzi, które mogą narazić zdrowie i życie podróżnych - takie jak żyletki, skalpele, materiały łatwopalne.

Anulowanie lotu i overbooking

Czy przewoźnik ma prawo wyprosić pasażera z pokładu jeszcze w innych przypadkach? Okazuje się, że może się tak zdarzyć w sytuacji tzw. overbookingu. Obsługa powinna jednak w pierwszej kolejności poszukać ochotników do opuszczenia pokładu i traktować podróżnych z należytym szacunkiem. Jeśli zdarzy się taka sytuacja linie lotnicze mają również obowiązek zapłaty rekompensaty. A co z odwołaniem lotu? Turyści mają wówczas prawo do żądania zwrotu kosztów biletu, a w niektórych przypadkach - również pokrycia kosztów noclegu i wyżywienia. Analogicznie wygląda sytuacja pasażerów lotów opóźnionych o więcej niż 5 godzin. Jeśli chcesz mieć pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem przed lotem Bydgoszcz -Heviz pomyśl o wykupieniu ubezpieczenia.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Wilno Chania

Tanie loty Lipari El Gouera

Tanie loty Alghero Appenzell

Tanie loty Glarus Daugavpils

Tanie loty Malmo Bari

Tanie loty Montreux Bellinzona

Tanie loty Rimini Crotone

Tanie loty Foggia Soelden

Tanie loty Rapperswil Skjern

Tanie loty Cadiz Idre

Tanie loty Korean Air Nairobi