X
Ładowanie...

Tanie loty Bydgoszcz Hohenems

już od 48 zł
04 mar 11 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Austria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Austria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Oslo
13 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
17 maj (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
15 maj (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
17 maj (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bruksela
10 mar (wto)
Laudamotion
Lot bezpośredni
Wiedeń
24 mar (wto)
Laudamotion
Lot bezpośredni
Warszawa
06 kwi (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
16 kwi (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
07 kwi (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
17 kwi (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bydgoszcz Hohenems

Przewodnik po lotach Bydgoszcz Hohenems

Pierwszy lot samolotem – czego możesz się spodziewać

To, co najbardziej budzi obawy nowicjuszy, to nie tyle lot, ale właśnie port lotniczy. Tłumy, zaabsorbowanie, nowa sytuacja – jest to z pewnością stresujące przeżycie. Zdradzamy, czego możesz się spodziewać przed rejsem i jak się do tego przygotować.

Przygotuj się do odprawy

Odprawa paszportowo-bagażowa nie jest wcale straszna. Najważniejsze jest, by mieć przy sobie potrzebne dokumenty. Jeżeli przemieszczasz się na terenie Unii Europejskiej, konieczny jest jedynie dowód osobisty. Wszystkie linie, nawet tanie loty Bydgoszcz - Hohenems, uznają bilety elektroniczne. Nie musisz nic wydrukować, potrzebne jest wyłącznie informacje o potwierdzeniu rezerwacji.

Podczas odprawy prześwietlony zostanie twój bagaż podręczny, twoje dokumenty i wreszcie ty sam. Obsługa lotniska ma prawo do poproszenia cię o wyciągnęcie paska do spodni i butów. Włóż do kosza znajdującego się przy taśmie wszystkie monety i papiery, które masz w spodniach, włóż tam także neseser, odzienie wierzchnie czy chustę.

Sposób zapakowania bagażu do tanich lotów Bydgoszcz - Hohenems

Tanie loty zazwyczaj pozwalają wziąć wyłącznie bagaż podręczny. Nie musisz się obawiać – jest on na tyle przestronny, że bez problemu się w nim pomieścisz. Jednak warto każdą sprawę przemyśleć tak, by bagaż szybko został poddany kontroli, a skomplikowana struktura ciasno zwiniętych podkoszulek nie była zburzona.

Na wierzchu zapakuj ważne dokumenty – niebawem będziesz musiał je wyciągnąć w trakcie odprawy. Zapakuj wszystko tak, żeby na wierzchu znajdowała się i kosmetyczka ze wszystkimi kosmetykami. Specyfiki przelej do drogeryjnych buteleczek z plastiku. Tuż pod zapięciem walizki warto umieścić także butelki z napojami. Jeżeli obsługa będzie kazała ci coś zostawić, nie będzie trzeba burzyć starannie ułożonego bagażu. Żeby tego uniknąć, przed wylotem sprawdź, co możesz wnosić do środka w tanich lotach Bydgoszcz - Hohenems.