X
Ładowanie...

Tanie loty Bydgoszcz Jerez De La Frontera

już od

06 sie 13 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Bydgoszcz Jerez De La Frontera

Bilety lotnicze Bydgoszcz Jerez De La Frontera

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bydgoszcz Jerez De La Frontera

Przewodnik po lotach Bydgoszcz Jerez De La Frontera

Jet lag- to warto wiedzieć! Wskazówki dla turystów na trasie Bydgoszcz - Jerez De La Frontera

Czym jest jet lag? Krótko mówiąc jest to zespół objawów nagłej zmiany strefy czasowej pojawiający się podczas lotu Bydgoszcz - Jerez De La Frontera w kierunku równoleżnikowym spowodowane zakłóceniem naturalnego rytmu dnia i nocy. Ciężkość zespołu jet lag jest uzależniona od ilości przekraczanych stref czasowych oraz kierunku podróży. Syndrom jet lag jest mocniej odczuwalny podczas lotu na wschód, który skraca dobę. Dzieje się tak, ponieważ organizmowi łatwiej przestawić się na dłuższy dzień, jak to ma miejsce podczas lotu w kierunku zachodnim. Objawami zespołu jet lag mogą być: zaburzenia snu, dezorientacja, złe samopoczucie, zaburzenia żołądkowo-jelitowe. Aby złagodzić symptomy jet lag na kilkanaście dni przed planowanym lotem Bydgoszcz - Jerez De La Frontera zaleca się przyzwyczaić organizm do zmiany czasu, tzn. możesz spróbować pójść spać później niż zwykle, jeśli będziesz podróżować w kierunku zachodnim oraz postaraj się zasnąć wcześniej i jednocześnie wcześniej wstawać, jeśli będziesz podróżować w kierunku wschoodnim.

Jet lag na trasie Bydgoszcz - Jerez De La Frontera - porady, jak sobie z nim radzić dla osób podróżujących na zachód

Jeśli Twoja podróż kieruje Cię na zachodnią część kuli ziemskiej przede wszystkim postaraj się nie zasnąć. Aby tego uniknąć często zmieniaj pozycję. Pij duże ilości napojów niegazowanych, zjedz posiłki lekkostrawne ale zarazem bogate w białko, które pobudzą organizm i pomogą zlikwidować senność. Po wylądowaniu postaraj się poczekać do wieczora aby iść spać, w miarę możliwości przebywaj jak najwięcej w świetle dziennym.

Syndrom jet lag na trasie Bydgoszcz - Jerez De La Frontera - wskazówki jak złagodzić objawy dla pasażerów podróżujących na wschód

Jeśli lecisz na wschód od swojego Bydgoszcz postaraj się zasnąć. W razie bezsenności poproś załogę samolotu o zaparzenie herbaty ziołowej lub zjedz wysokokaloryczny posiłek to który lekko obciąży organizm i wywoła uczucie senności. Aby jak najlepiej znieść skrócenie doby postaraj się zapaść w sen w sposób naturalny, a więc zaleca się unikać środków wspomagających zasypianie oraz napojów zawierających alkohol, które utrudniają regenerację organizmu.

Rady ogólne, czyli co jeszcze pomoże znieść jet lag

Pamiętaj, aby przestawić zegarek na czas obowiązujący w miejscu docelowym, zrób to najlepiej zaraz po wejściu na pokład samolotu. To pomoże ułatwić Ci psychiczne przestawienie się na nowe pory dnia, do jakich będziesz musiał się dostosować. W pierwszych dniach po dotarciu na miejsce unikaj ciężkiego wysiłku fizycznego i psychicznego, spędzaj jak najwięcej czasu na spacerowaniu. Jeśli bierzesz leki w ściśle określonych godzinach, przed wylotem Bydgoszcz - Jerez De La Frontera powinieneś zasięgnąć opinii specjalisty.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Rapperswil Puerto De Santa Maria

Tanie loty Nykoping Seinajoki

Tanie loty Ioannina Sulsted

Tanie loty Gjogur Alvesta

Tanie loty Zug Vejle

Tanie loty Flateyri Rimini

Tanie loty Oristano Woergl

Tanie loty Rovaniemi La Chaux-De-Fonds

Tanie loty Idre Bildudalur

Tanie loty Iberia Higüey

Tanie loty Cadiz Madryt