X
Ładowanie...

Tanie loty Bydgoszcz Karlowe Wary

już od

21 maj 28 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Bydgoszcz Karlowe Wary

Bilety lotnicze Bydgoszcz Karlowe Wary

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bydgoszcz Karlowe Wary

Przewodnik po lotach Bydgoszcz Karlowe Wary

Pierwszy lot samolotem – jak się do niego przygotować

To, co najbardziej budzi obawy nowicjuszy, to nie tylko sam lot, ale samo port lotniczy. Tłumy, gwar, inna sytuacja – jest to z pewnością trudne doświadczenie. Dowiedz się, czego powinieneś się obawiać podczas pierwszego lotu i jak można się na to przygotować.

Przygotuj się do odprawy

Odprawa paszportowo-bagażowa nie jest taka straszna. Najważniejsze, by mieć przy sobie potrzebne dokumenty. Kiedy przemieszczasz się na terenie Europy, potrzebny ci będzie jedynie dowód osobisty. Wszystkie linie, nawet tanie loty Bydgoszcz - Karlowe Wary, obsługują bilety elektroniczne. Nie ma potrzeby nic drukować, potrzebne jest jedynie potwierdzenie rezerwacji.

W trakcie odprawy zostanie sprawdzony twój bagaż, twoje dokumenty i wreszcie ty sam. Straż ma prawo do poproszenia cię o wyciągnęcie paska do spodni i butów. Wpakuj do kosza znajdującego się na taśmie wszystkie monety i papiery, noszone w kieszeni spodni, umieść tam również torebkę, płaszcz czy szal.

Sposób pakowania bagażu do tanich lotów Bydgoszcz - Karlowe Wary

Tanie loty najczęściej dają ci zabrać wyłącznie bagaż podręczny. Bez paniki – jest on tak przestronny, że na pewno się do niego pomieścisz. Jednakze warto każdą sprawę rozważyć tak, by bagaż bez problemu został poddany kontroli, a złożona struktura ciasno zrolowanych koszulek nie była zburzona.

Na szczycie ułóż ważne dokumenty – i tak będziesz musiał je wyciągnąć w czasie kontroli. Zapakuj wszystko tak, żeby na wierzchu była także kosmetyczka ze wszelkimi płynami. Preparaty muszą być przelane do specjalnych butelek z plastiku. Tuż pod zapięciem torby należy włożyć także inne płyny. Jeżeli obsługa samolotu nie pozwoli ci czegoś zabrać, nie będzie potrzeby rujnować sumiennie ułożonego bagażu. Aby się przed tym uchronić, przed wylotem znajdź informację, jakie przedmioty można wziąć do środka w tanich lotach Bydgoszcz - Karlowe Wary.