gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Bydgoszcz Kavala

już od 721 zł
25 paź 01 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Kavala

Bilety lotnicze Polska Kavala

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
13 mar (śro)
Aegean Air
Kavala
25 mar (pon)
Aegean Air
Warszawa
13 mar (śro)
Aegean Air
Kavala
26 mar (wto)
Aegean Air
Warszawa
15 mar (pią)
Aegean Air
Kavala
25 mar (pon)
Aegean Air
Warszawa
15 mar (pią)
Aegean Air
Kavala
26 mar (wto)
Aegean Air
Warszawa
21 lip (nie)
Aegean Air
Kavala
03 sie (sob)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bydgoszcz Kavala

Przewodnik po lotach Bydgoszcz Kavala

Podczas przelotu Bydgoszcz - Kavala mamy określone prawa i obowiązki

Musimy sobie zdać sprawę z faktu, że w czasie przelotu Bydgoszcz - Kavala jak również i w innych sytuacjach, posiadamy określone prawa, ale i obowiązki. Warto je poznać, jeszcze nim wsiądziemy na pokład samolotu, tak żebyśmy umieli z nich skorzystać, bo wówczas będziemy uzyskamy pewność, że taki lot minie naprawdę bez problemów.

Zapoznajmy się z regulaminem przewoźnika

Powinniśmy wiedzieć, że każdy z przewoźników posiada własny kodeks, z którym powinniśmy się poznać. Jeżeli nie będziemy się do niego stosować i będziemy lekceważyć polecenia stewardess, to możemy być wyproszeni, lub nie będziemy wprowadzeni na lot Bydgoszcz - Kavala. Co więcej, nie będzie nam wówczas przysługiwała rekompensata.

Co jeżeli lot Bydgoszcz - Kavala będzie spóźniony?

Jeżeli nasz lot Bydgoszcz - Kavala będzie opóźniony, albo przeniesiony na kolejny dzień, to linie lotnicze mają obowiązek zapewnienia nam wyżywienia, a nawet noclegu w sytuacji długiego czekania. Przy samolocie anulowanym, powinien nam wyszukać inne dogodne połączenie oraz opłacić konieczność jego rezerwacji. Te zasady obowiązują nawet wtedy, kiedy zdecydujemy się na tanie loty Bydgoszcz - Kavala, wyjątkiem będzie, jeśli w regulaminie który mamy do zaakceptowania, przewoźnik zaznaczy inaczej.

Zagubiono naszą walizkę w czasie lotu Bydgoszcz - Kavala?

Jeżeli okazał się być zagubiony nasz bagaż w czasie podróży samolotem Bydgoszcz - Kavala to także będzie należała nam się odpowiednia zapłata. Nie jest tu istotne, że płaciliśmy za przelot tak niską wartość . To do przewoźnika będzie należało odpowiednie zajęcie się całym bagażem podczas lotu oraz to oni za niego odpowiadają. Chociaż warto zakupić ubezpieczenie od zagubionego bagażu, bo wtedy także wykupując tanie loty Bydgoszcz - Kavala, mamy gwarancję, że ta kwestia zostanie załatwiona dość szybko.

W czasie podróży samolotem Bydgoszcz - Kavala posiadamy również obowiązki

Powinniśmy sobie zdawać sprawę z faktu, że nie jest istotne czy będziemy lecieć długą trasą czy być może wybraliśmy tą trwającą najkrócej . Podczas takiego przelotu będziemy mieli nie tylko prawa, lecz również obowiązki. Będzie należało do nich pojawienie się na wyznaczoną godzinę na odprawę oraz posiadanie niezbędnych dokumentów. Bezwzględne słuchanie obsługi oraz zastosowanie się do jej próśb. Jak również stosowanie się do zasad, które prezentują tanie loty Bydgoszcz - Kavala w odniesieniu do rzeczy transportowanych w naszej walizce.

Jeżeli pragniemy, aby taki lot Bydgoszcz - Kavala przeminął rzeczywiście przyjemnie. To przez cały czas musimy myśleć o tym, że mamy swe prawa oraz powinny być one respektowane. Lecz będziemy mieli też swoje obowiązki i powinniśmy je wypełnić z należytym oddaniem.