X
Ładowanie...

Tanie loty Bydgoszcz Kluż-Napoka

już od 461 zł
18 lip 25 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Kluż-Napoka

Bilety lotnicze Polska Kluż-Napoka

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
22 wrz (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Kluż-Napoka
05 paź (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
22 wrz (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Kluż-Napoka
07 paź (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
24 wrz (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Kluż-Napoka
06 paź (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
24 wrz (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Kluż-Napoka
08 paź (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
25 wrz (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Kluż-Napoka
02 paź (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bydgoszcz Kluż-Napoka

Przewodnik po lotach Bydgoszcz Kluż-Napoka

Jak przewozić sprzęt sportowy w samolocie

Linie lotnicze, także tanie loty  Bydgoszcz - Cluj Napoca pozwalają na wniesienie do samolotu sprzętu sportowego bez żadnego problemu. Rzecz jasna powiązane jest to z kolejnymi nieregularnymi kosztami. Poznaj najważniejsze informacje o transportowania sprzętu sportowego.

Przewóz roweru w bagażu

Masz możliwość wykupienia kolejnego bagażu i zapakowania do niego roweru. Rzecz jasna rower powinien zostać specjalnie przygotowany do transportu. Należy go przede wszystkim zapakować go w specjalne opakowanie kartonowe albo zrobione z folii.

Co więcej trzeba spuścić powietrze z opon i wykręcić przednie koło. Można je przymocować do ramy. Kierownica powinna zostać delikatnie odkręcona ustawia się ją wzdłuż ramy. Również pedały muszą zostać odkręcone lub przekręcone do wewnątrz. W tym sposobie ustawienia rower może zostać przetransportowany w luku bagażowym tanich lotów Bydgoszcz - Cluj Napoca.

Tanie loty w góry, czyli sprzęt narciarski

Narty i deski snowboardowe mogą być nadawane jako bagaż sportowy. Należy je zapakować do dedykowanego futerału, aby zapobiec uszkodzeniu. Pozostały sprzęt narciarski, dla przykładu kask czy google, można zmieścić do bagażu rejestrowanego. Z reguły jednak zestaw nart wraz z butami i kijkami są liczone jak jedna sztuka bagażu.

Koszt transportu nart zmienia się u różnych linii. Nie wszystkie stacjonarne linie lotnicze i tanie loty Bydgoszcz - Cluj Napoca  doliczają kwotę jak za jeden bagaż rejestrowany. Zdarza się, że jednakże możliwe jest transportować narty w ramach opłaty za zwykły bagaż rejestrowany i nie jest za to pobierana dodatkowa opłata.