X
Ładowanie...

Tanie loty Bydgoszcz Kortrijk

już od

30 kwi 07 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Bydgoszcz Kortrijk

Bilety lotnicze Bydgoszcz Kortrijk

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bydgoszcz Kortrijk

Przewodnik po lotach Bydgoszcz Kortrijk

Zwierzę w podróży - wskazówki dla właścicieli

Planujesz urlop i masz zamiar wziąć ze sobą ukochanego pupila? Czy jest to w ogóle możliwe? Prezentujemy cenne wskazówki dla pasażerów. W jaki sposób należy przewozić psa w czasie lotu Bydgoszcz -Kortrijk?

Sprawdź wewnętrzne regulacje linii lotniczych

Na początku warto zauważyć, że nie wszyscy przewoźnicy pozwalają na przewóz zwierząt w kabinie pasażerskiej, dlatego przed zaplanowaniem wyjazdu należy zapoznać się z wewnętrznymi przepisami. Przeważnie tanie linie wpuszczają do kabiny pasażerskiej jedynie psa przewodnika. Często istnieje możliwość przewożenia zwierzęcia w luku bagażowym lub w ramach usług cargo, jednak taki sposób transportu może jest mało komfortowe dla futrzaka. Kupiłeś bilety na połączenie Bydgoszcz - Kortrijk, a w środku mogą znajdować się zwierzęta? Po rezerwacji lotu warto poinformować linie lotnicze o chęci przewiezienia pupila. Z reguły dla futrzaka nie musimy kupować oddzielnego biletu. Konieczne jest natomiast zakupienie odpowiedniego pojemnika, w którym zwierzę bezpiecznie spędzi lot. Transporter musi rzecz jasna umożliwiać zwierzęciu swobodę ruchów.

Paszport i mikroczip

Jeżeli chcesz wyjechać z psem za granicę, pamiętaj o formalnościach. Najbardziej istotne są dokumenty - przede wszystkim paszport poświadczający posiadanie szczepienia przeciwko wściekliźnie. Czworonóg musi być także poddane zabiegowi wszczepienia czipa - jest to obowiązkowe na terenie całej UE. Planujesz podróż Bydgoszcz -Kortrijk? Pamiętaj, że w czasie lotu pojemnik ze zwierzęciem nie może być otwierany, a pupil musi w nim cały czas przebywać. Warto kilka dni wcześniej przyzwyczajać czworonoga do kontenera - to sprawi, że lepiej zniesie podróż i będzie bardziej spokojny.