X
Ładowanie...

Tanie loty Bydgoszcz LB Pearson Intl

już od 1259 zł
08 paź 15 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska LB Pearson Intl

Bilety lotnicze Polska LB Pearson Intl

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
13 lut (sob)
Air Canada
Toronto
26 lut (pią)
Air Canada
Warszawa
13 lut (sob)
Air Canada
Toronto
27 lut (sob)
Air Canada
Warszawa
13 lut (sob)
Air Canada
Toronto
01 mar (pon)
Air Canada
Warszawa
14 lut (nie)
Air Canada
Toronto
26 lut (pią)
Air Canada
Warszawa
15 lut (pon)
Air Canada
Toronto
26 lut (pią)
Air Canada
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bydgoszcz LB Pearson Intl

Przewodnik po lotach Bydgoszcz LB Pearson Intl

Czym jest bagaż kabinowy?-wskazówki dla pasażerów

Planujesz podróż samolotem do Bydgoszcz - Toronto (Lester B Pearson Intl) i nie masz pojęcia czym się różni bagaż podręczny od bagażu rejestrowanego? Poniżej przedstawiamy kilka istotnych informacji dotyczących bagażu kabinowego. Bagaż podręczny to typ bagażu, który jest transportowany w kabinie pasażerskiej w miejscu do tego przeznaczonym. Każdy przewoźnik określa swoje zasady dotyczące maksymalnych wymiarów bagażu podręcznego i wysokość cen za zabranie takiego bagażu. Poleca się przed wyjazdem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia kryteria dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dopłata za nadbagaż bywa bardzo wysoka.

Co można spakować do samolotu w bagażu kabinowym?

Przepisy dotyczące przewozu różnego rodzaju przedmiotów mogą różnić się w zależności od linii lotniczych oraz Bydgoszcz - Toronto (Lester B Pearson Intl), do którego lecimy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo kazać wypakować z bagażu podręcznego każdej rzeczy, która budzi jego wątpliwość. Pakujemy tylko naprawdę potrzebne rzeczy, takie jak rzeczy na zmianę, dokumenty oraz leki i akcesoria medyczne potrzebne podróżnemu. Do bagażu kabinowego można zabrać maksymalnie 1 litr płynów w pudełkach do 100 ml. Dotyczy to m.in. szamponu, płynu do płukania ust, płynnych balsamów do ciała, wody, alkoholu. Jeśli mamy cenne przedmioty to również chowamy je do bagażu kabinowego. Zabranie jedzenia oraz elektroniki w ramach bagażu kabinowego określają linie lotnicze w zależności od trasy lotu Bydgoszcz - Toronto (Lester B Pearson Intl). W bagażu podręcznym nie mogą  znaleźć się rzeczy z ostrymi kolcami, czyli takie, które mogą posłużyć za narzędzie ataku.

Kiedy zabrać w podróż tylko bagaż kabinowy?

Przede wszystkim kiedy Twoja podróż do Bydgoszcz - Toronto (Lester B Pearson Intl) nie jest długa. Kiedy lecisz tanimi liniami lub kiedy chcesz obniżyć koszty lotu. Warto mieć ze sobą tylko bagaż podręczny jeśli Twój rejs jest z przesiadkami, bo pozwoli zaoszczędzić czas podczas odpraw lotniskowych a w Bydgoszcz - Toronto (Lester B Pearson Intl) masz możliwość zaopatrzyć się w niezbędne rzeczy.