X
Ładowanie...

Tanie loty Bydgoszcz Leksand

już od 68 zł
30 maj 06 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
22 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
02 lip (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
22 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
03 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
22 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
04 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
24 maj (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
04 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
30 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
04 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bydgoszcz Leksand

Przewodnik po lotach Bydgoszcz Leksand

Jakie urządzenia mogę zabrać na pokład samolotu czyli przygotowujemy się do rejsu Bydgoszcz - Borlange

Dzisiejszy świat zdominowały nowatorskie technologie, a nam coraz trudniej się bez nich obejść. Wszędzie towarzyszą nam przyrządy elektroniczne, dające rozrywkę i stanowiące narzędzie komunikacji czy pracy. Nie inaczej jest w czasie lotu samolotem. Przygotowując się do podróży Bydgoszcz - Borlange, na pewno zapragniemy mieć przy sobie smartfona, tablet albo laptop. Czy można ich używać w trakcie rejsu Bydgoszcz - Borlange?

Bagaż podręczny a urządzenia elektroniczne

Jeśli wybieramy tanie loty Bydgoszcz - Borlange, powinniśmy właściwie przyszykować bagaż podręczny, szczególnie w sytuacji, gdy nie chcemy dopłacać za bagaże rejestrowane. Telefon komórkowy, ipad, odtwarzacz mp3 bądź laptop – takie urządzenia możemy wnieść do kabiny samolotu. Najlepiej umieścić je właśnie w walizie podręcznej, bo dzięki temu będziemy mieli je na wyciągnięcie ręki oraz zadbamy o ich bezpieczeństwo. Dodatkowo powinniśmy pamiętać, żeby okazać je do kontroli. Podczas kontroli umieszcza się je w odpowiednim pojemniku.

Których urządzeń można używać w czasie lotu Bydgoszcz - Borlange?

To oczywiste, że w czasie lotu chce się używać przewożonych urządzeń elektronicznych, ale zawsze należy pamiętać o obowiązujących przepisach. Nie powinno się korzystać z żadnych sprzętów w trakcie startu lub lądowania samolotu. To nieistotne, czy wybiera się tanie loty Bydgoszcz - Borlange, czy rejsy z regularnym przewoźnikiem, najlepiej czekać na komunikat o możliwości rozpięcia pasów bezpieczeństwa. Zawsze trzeba używać sprzętu elektronicznego w trybie samolotowym. Przed wylotem dobrze jes zapoznać się z wytycznymi przewoźnika, ponieważ w regulaminach wybranych linii zapisy tyczące się korzystania z urządzeń tego typu mogą się różnić. Przykładowo zabronione jest wnoszenie urządzeń Samsung Galaxy Note 7 do kabiny samolotu czy umieszczanie go w bagażu rejestrowanym.

Wygoda pasażerów a urządzenie elektroniczne

Jeżeli chcemy umilić sobie podróż Bydgoszcz - Borlange oglądaniem filmu na laptopie lub słuchaniem muzyki, pamiętajmy o komforcie pozostałych pasażerów decydujących się na tanie loty Bydgoszcz - Borlange. Korzystajmy ze słuchawek, zadbajmy o odpowiedni wybór filmów i nie przeszkadzajmy innym pasażerom w odpoczynku i podróży. Jeżeli sprzęt elektroniczny nie pomieści się nam do bagażu podręcznego i musimy umieścić coś w bagażu rejestrowanym, zatroszczmy się o ubezpieczenie turystyczne. Zabezpieczy nas ono na ewentualność zgubienia, kradzieży czy uszkodzenia bagażu i sprawi, że rejs Bydgoszcz - Borlange przebiegnie nam spokojnie.