X
Ładowanie...

Tanie loty Bydgoszcz Lenzburg

już od 332 zł
10 kwi 17 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
25 kwi (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
27 kwi (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
25 kwi (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
28 kwi (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
25 kwi (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
29 kwi (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
25 kwi (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
30 kwi (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
25 kwi (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
01 maj (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bydgoszcz Lenzburg

Przewodnik po lotach Bydgoszcz Lenzburg

Pierwsza podróż samolotem - poradnik dla turysty

Podróż samolotem zawsze wiąże się ze stresem, zwłaszcza dla pasażerów, którzy jeszcze nie mieli okazji wzbić się w przestworza. Zarezerwowałeś bilety na swój pierwszy lot Bydgoszcz - Lenzburg i chcesz mieć pewność, że wszystko przebiegnie bez problemu? Sprawdź nasz poradnik, a dowiesz się wszystkiego, co może się przydać w czasie lotu.

Odprawa biletowo-bagażowa

Przed wylotem koniecznie jest przejście odprawy, w czasie której podróżni nadają bagaże rejestrowane, a także otrzymują od obsługi dokumenty upoważniające do wejścia na pokład. Żeby wszystko odbyło się zgodnie z planem, trzeba pojawić się na lotnisku około 2,5 godziny przed planowanym startem. Jak przebiega odprawa? Turyści muszą przygotować dokumenty (paszport lub dowód osobisty) i udać się do odpowiedniej bramki. W tym momencie następuje zdanie bagażu rejestrowanego, a podróżny może przejść kontrolę bezpieczeństwa, w czasie której weryfikowany jest m.in. bagaż wnoszony na pokład samolotu.

Przedmioty, których nie wniesiesz do samolotu

Właśnie szykujesz się do lotu Bydgoszcz - Lenzburg i zastanawiasz się, jakie przedmioty nie mogą być wnoszone na pokład? Według regulaminów linii lotniczych zabronione są rzeczy stanowiące potencjalne zagrożenie, np. niektóre akcesoria kosmetyczne lub lecznicze - nożyczki, brzytwy, skalpele, a także sprzęt sportowy - łyżwy czy sprzęt do jazdy konnej. Na pokład nie wniesiesz też broni, nożyczek, golarek, czy narzędzi.

Rekompensata za overbooking

Planujesz podróż Bydgoszcz- Lenzburg? Zwróć uwagę na to, że obsługa może nie wpuścić do samolotu osoby znajdującej się pod wpływem alkoholu oraz pasażerów, którzy stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa. Warto pamiętać o tzw. overbookingu, czyli sytuacji, w której przewoźnik sprzeda więcej biletów niż przewidziano miejsc. Również wtedy obsługa może wyprosić z pokładu niektórych pasażerów, jednak linie lotnicze są wówczas zobligowane do zapłaty rekompensaty.