X
Ładowanie...

Tanie loty Bydgoszcz Lucenec

już od 97 zł
04 lip 11 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Słowacja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Słowacja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
02 lip (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Koszyce
11 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
02 lip (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Koszyce
09 lip (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
04 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Koszyce
11 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nisz
05 lip (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bratysława
08 lip (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
04 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Koszyce
09 lip (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bydgoszcz Lucenec

Przewodnik po lotach Bydgoszcz Lucenec

Co możesz posiadać ze sobą w czasie podróży Bydgoszcz - Lucenec?

Jeśli pierwszy raz zdecydowaliśmy się korzystać z propozycji jaką posiadają tanie loty Bydgoszcz - Lucenec, to bez wątpienia podstawowym z zagadnień, jakie nas dręczą jest to, co możemy wziąć ze sobą na pokład. Trzeba się już wcześniej orientować w tej kwestii, mamy prawo nawet korzystać z informacji, która będzie zamieszczona na stronie każdego z przewoźników , tak żebyśmy uzyskali pewność, że nie weźmiemy niczego, co mogłoby się okazać kłopotliwe w czasie odprawy.

Co do bagażu podręcznego na lot Bydgoszcz - Lucenec?

Najważniejszą kwestią będzie to, co mamy prawo przewozić w bagażu kabinowym podczas takiego przelotu Bydgoszcz - Lucenec. Możliwe będzie posiadanie płynów, do wielkości 1 litra, lecz w butelkach nie większych niż 100 ml. Powinniśmy tu wspomnieć, że do takich płynów zalicza się również szampon czy żel do mycia. Dodatkowo w bagażu podręcznym tanie loty Bydgoszcz - Lucenec pozwalają nam mieć tablet, laptop czy trochę jedzenia, a to oznacza, że będziemy mogli sobie umilić wyprawę. Koniecznie muszą się w nim pojawić dokumenty niezbędne do podróży, a więc dowód osobisty i karta pokładowa, bo bez nich odbycie także naprawdę krótko trwającego przelotu nie będzie możliwe. Nie wolno nam za to brać żadnych ostrych narzędzi.

Bagaż rejestrowany na podróż Bydgoszcz - Lucenec to co innego

Powinniśmy mieć świadomość, że tanie loty Bydgoszcz - Lucenec oferują nam szansę zakupienia także bagażu rejestrowanego. W nim możemy trzymać to wszystko, co nie zmieściło się do tego kabinowego, jak również to, czego w podręcznym mieć nie wolno. To oznacza, że także zamawiając najtańszy bilet , w bagażu, jaki poleci w luku bagażowym możemy mieć ostre przedmioty, wieźć odrobinę alkoholu, ale również płyny w butelkach powyżej 100 ml. Ale nawet tutaj nie będziemy mogli na przelot Bydgoszcz - Lucenec wnosić niczego, co jest napełnione gazem, z tego powodu powinniśmy zapomnieć o latarce gazowej czy butli napełnionej propan butanem.

Warto wejść na witrynę, na której rezerwowaliśmy tanie loty Bydgoszcz - Lucenec oraz zobaczyć co mamy możliwość ze sobą zabrać, a czego nie. Dodatkowo niesamowicie przydatna będzie rozpiska, co może się znajdować w konkretnym bagażu, tak abyśmy uzyskali gwarancję, że nawet nieopatrznie, nie będziemy próbowali wnieść do samolotu czegoś, czego na nim nie może być w czasie podróży Bydgoszcz - Lucenec.