X
Ładowanie...

Tanie loty Bydgoszcz Lucerna

już od 360 zł
14 lip 21 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
15 wrz (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
20 wrz (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
15 wrz (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
21 wrz (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
15 wrz (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
22 wrz (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
16 wrz (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
20 wrz (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
16 wrz (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
21 wrz (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bydgoszcz Lucerna

Przewodnik po lotach Bydgoszcz Lucerna

Dziecko poleci samodzielnie? Owszem, lecz na konkretnych regułach i nie z każdym przewoźnikiem

Czasem mają miejsce sytuacje, kiedy dziecko leci samolotem, jednak nie da rady asystować mu żadne z rodziców. Zazwyczaj dzieje się tak w przypadku odwiedzin u krewnych albo gdy młody podróżny z opóźnieniem dołącza do rodziców przebywających na urlopie. Warto sprawdzić wcześniej, jak zarezerwować taki rejs, ponieważ nie wszystkie tanie loty Bydgoszcz - Lucerna umożliwiają samotną podróż dziecka.

Wybieramy przewoźnika, który zajmie się maluchem podczas lotu Bydgoszcz - Lucerna

Samodzielny przelot dziecka z pewnością jest wielkim przeżyciem, zarówno dla rodziców jak też dla samego dziecka, ale czasem nie ma wyjścia i należy zaplanować taką podróż. Jeśli chcemy wysłać dziecko na pokład samolotu z myślą, iż ktoś przejmie je na lotnisku docelowym, trzeba przekonać się, którzy przewoźnicy proponują tego rodzaju usługę, a także dowiedzieć się, ile wynosi granica wieku malucha. Należy mieć na uwadze, że nie wszystkie linie przyjmują na pokład małych podróżnych bez opiekuna i może się zdarzyć, że tanie loty Bydgoszcz - Lucerna nam tego nie zagwarantują i trzeba będzie korzystać z usług rejsowych linii lotniczych.

Na które udogodnienia można liczyć?

Przewoźnicy, którzy przyjmują na pokład małoletniego pasażera bez opiekunów, mają wewnętrzne regulaminy związane z obsługą młodego pasażera. Znajduje się w nich także zapis, od jakiego wieku dziecko może tymi liniami podróżować bez opiekuna. Czasem są to maleństwa, którymi opiekuje się na pokładzie stewardessa, czasami dzieciaki 12-letnie, a w jeszcze innym przypadku starsze nastolatki. Trzeba również dowiedzieć się, czy na pokładzie dostępne jest jedzenie dla młodych pasażerów, kredki, malowanki lub drobne zabawki, które zaangażują dziecko na okres podróży.

W jaki sposób przygotować dziecko do rejsu Bydgoszcz - Lucerna?

Nieważne czy mamy przedszkolaka czy nastolatka, czy wybierzemy tanie loty Bydgoszcz - Lucerna czy usługi tradycyjnych przewoźników – w każdym przypadku trzeba właściwie przygotować dziecko do rejsu Bydgoszcz - Lucerna. Przede wszystkim trzeba zadbać o niezbędne dokumenty oraz pełnomocnictwa, wypełnić formularze, gdzie wyznacza się osobę przejmującą dziecko na lotnisku. Do tego trzeba postarać się o odpowiedni bagaż podręczny, aby młody pasażer miał pod ręką to, czego potrzebuje w czasie lotu. Przydatna będzie lubiana książka, maskotka albo inna rzecz, która pocieszy dziecko. Należy mieć na względzie, że podobna przygoda może być dla malucha stresująca, zatem najlepiej wyszukać jak najdogodniejsze i najmniej trwające połączenie lotnicze .