X
Ładowanie...

Tanie loty Bydgoszcz Milos

już od 168 zł
22 gru 29 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Grecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Grecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
24 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
26 lut (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
16 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
19 sty (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
03 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
17 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
03 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
19 lut (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
22 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
26 sty (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bydgoszcz Milos

Przewodnik po lotach Bydgoszcz Milos

Odwołany lub opóźniony samolot Bydgoszcz - Milos. A co, jeśli samolot Bydgoszcz - Milos jest odwołany

Odwołany lot – to właśnie najbardziej przerażająca wizja podróżnych lecących z przesiadkami. Wizja opóźnionego lotu możne napędzić strachu także pozostałym pasażerom. Podpowiadamy, co wtedy, jeśli twój samolot będzie anulowany lub będzie dużo opóźniony.

Tylko spokojnie

Opóźnienia lub odwołania lotów nie zdarzają się codziennie. To raczej rzadkie przypadki, które można usprawiedliwić złą aurą, strajkami na w miejscu przylotu a także awariami natury technicznej. Jednakże nie ma to wpływu na to, że w czasie wyświetlenia się komunikatu, podróżujący są niezwykle zaniepokojeni. Jednakże nie masz się czym martwić – nie będziesz zdany na siebie. Przewoźnik przejmuje za ciebie odpowiedzialność.

Każda linia lotnicza, nawet tanie loty Bydgoszcz - Milos, mają obowiązek znalezienia ci biletu w innym rejsie, jeżeli z tego powodu nie zdążysz na przesiadkę. Poza tym zapewniają pasażerom jedzenie i wodę, a jeśli okres oczekiwania na lot znacząco się wydłuży, również nocleg. Możesz zorganizowania tego na własną rękę, dla przykładu wyszukując listę hoteli w niedużej odległości od lotniska wybierając usługę wyszukiwarki FRU.

Odzyskanie odszkodowania po opóźnionym lub odwołanym locie

Po odwołanym lub opóźnionym locie samolot zostanie opóźniony lub odwołany masz prawo dochodzić wypłacenia środków nie tylko od firmy ubezpieczeniowej. Po pierwsze to przewoźnik ma obowiązek ponieść koszty przebukownia biletu i przykładowo transportu na inne lotnisko. Na dodatek masz prawo również domagać się odszkodowania. Czas na wniesienie podania to tydzień.

Świadczenie przysługuje ci, jeśli czas oczekiwania jest dłuższy niż 3 godziny. Można dostać zwrot kosztów biletu. Suma wypłacanych środków znajduje się w granicach od 250 do 600 euro. Dotyczy to zarówno regularnych przewoźników, jak i tanich lotów Bydgoszcz - Milos. Mogą ci odmówić wyłącznie w wypadku, jeśli opóźnienie jest spowodowane nadzwyczajnymi okolicznościami, jak na przykład wydarzeniem losowym.