X
Ładowanie...

Tanie loty Bydgoszcz Minorka

już od 696 zł
24 lip 31 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Minorka

Bilety lotnicze Polska Minorka

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
10 wrz (pon)
Norwegian
Minorka
17 wrz (pon)
Vueling Airlines
Warszawa
10 wrz (pon)
Norwegian
Minorka
18 wrz (wto)
Vueling Airlines
Warszawa
17 wrz (pon)
Vueling Airlines
Minorka
28 wrz (pią)
Vueling Airlines
Warszawa
10 wrz (pon)
Norwegian
Minorka
19 wrz (śro)
Vueling Airlines
Warszawa
28 lip (sob)
Lufthansa
Minorka
04 sie (sob)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bydgoszcz Minorka

Przewodnik po lotach Bydgoszcz Minorka

Jakie urządzenia możemy zabrać na pokład samolotu czyli przygotowujemy się do lotu Bydgoszcz - Minorka

Współczesny świat zdominowały nowatorskie technologie, a ludziom coraz ciężej się bez nich obyć. Wszędzie towarzyszą nam urządzenia elektroniczne, dające rozrywkę i będące narzędziem komunikacji i pracy. Podobnie jest w czasie lotu samolotem. Pakując się do podróży Bydgoszcz - Minorka, na pewno zapragniemy mieć przy sobie telefon komórkowy, tablet lub laptop. Czy można je włączyć w trakcie lotu Bydgoszcz - Minorka?

Bagaż podręczny a urządzenia elektroniczne

Jeżeli decydujemy się na tanie loty Bydgoszcz - Minorka, powinniśmy odpowiednio przyszykować bagaż podręczny, szczególnie w sytuacji, kiedy nie chcemy płacić za bagaże rejestrowane. Smartfon, ipad, czytnik czy laptop – te urządzenia można wnieść na pokład samolotu. Warto umieścić je właśnie w walizie podręcznej, bo dzięki temu mamy je pod ręką oraz możemy zadbać o ich bezpieczeństwo. Dodatkowo trzeba pamiętać, żeby poddać je kontroli. Podczas kontroli umieszcza się je w odpowiednim pojemniku.

Których urządzeń możemy używać podczas rejsu Bydgoszcz - Minorka?

To zrozumiałe, że w czasie przelotu pragnie się używać przewożonych urządzeń elektronicznych, ale zawsze należy pamiętać o obowiązujących zasadach. Nie powinno się używać żadnych urządzeń elektronicznych w czasie startu i lądowania maszyny. To nieistotne, czy wybiera się tanie loty Bydgoszcz - Minorka, czy przeloty z regularnym przewoźnikiem, najlepiej czekać na sygnał o możliwości odpięcia pasów bezpieczeństwa. Zawsze trzeba używać sprzętu elektronicznego w trybie samolotowym. Przed wylotem warto zaznajomić się z wytycznymi przewoźnika, gdyż w regulaminach poszczególnych linii zapisy tyczące się użytkowania urządzeń tego typu mogą się różnić. Przykładowo zabronione jest zabieranie urządzeń Samsung Galaxy Note 7 na pokład samolotu bądź umieszczanie go w bagażu rejestrowanym.

Wygoda podróżnych a urządzenie elektroniczne

Jeżeli zechcemy uprzyjemnić sobie podróż Bydgoszcz - Minorka oglądaniem filmu na laptopie czy muzyką, pamiętajmy o innych pasażerach wybierających tanie loty Bydgoszcz - Minorka. Skorzystajmy ze słuchawek, dbajmy o stosowny repertuar obrazów i nie przeszkadzajmy innym pasażerom w relaksie i podróży. Jeśli sprzęt elektroniczny nie zmieści się nam do bagażu podręcznego i trzeba przewieźć coś w bagażu rejestrowanym, zadbajmy o ubezpieczenie turystyczne. Zabezpieczy nas ono na ewentualność zaginięcia, kradzieży lub uszkodzenia bagażu i dzięki temu rejs Bydgoszcz - Minorka upłynie nam bez stresu.