X
Ładowanie...

Tanie loty Bydgoszcz Mora

już od 234 zł
04 cze 11 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
01 lip (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Göteborg
01 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
02 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
04 lip (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
14 lip (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
16 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
13 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
15 sie (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
11 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Göteborg
18 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bydgoszcz Mora

Przewodnik po lotach Bydgoszcz Mora

Niepełnosprawny podczas rejsu Bydgoszcz - Mora – o czym trzeba wiedzieć?

Nie tylko całkowicie sprawni pasażerowie decydują się na samolot jako środek transportu i dokonują rezerwacji na tanie loty Bydgoszcz - Mora, również osoby niepełnosprawne korzystają z komfortu, jaki gwarantuje podróż powietrzna. Dobrze jest się dowiedzieć, jakie prawa posiada osoba niepełnosprawna korzystająca z usług linii lotniczych i o czym należy pamiętać przed rejsem.

Planujemy rejs Bydgoszcz - Mora w taki sposób, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo osobie niepełnosprawnej

Nieważne, czy wybieramy tanie loty Bydgoszcz - Mora, czy połączenia rejsowych przewoźników, z pewnością można liczyć na udogodnienia zaprojektowane dla osób niepełnosprawnych. Jeśli niepełnosprawny podróżuje samotnie, można mu zapewnić fachową asystę na terenie portu lotniczego, a także w czasie lotu, jednak fakt ten należy zgłosić jak najszybciej, najlepiej już w chwili dokonywania rezerwacji na tanie loty Bydgoszcz - Mora. Przed dokonaniem rezerwacji warto zaznajomić się z wachlarzem usług, gdyż personel nie jest uprawniony do wszelkich działań. Z myślą o wygodzie pasażera, trzeba wybrać dogodne połączenia, na przykład te, co nie trwają za długo. W serwisie FRU.pl bez trudu sprawdzimy, ile trwają wybrane loty .

Specjalne miejsca na pokładzie

Już na etapie rezerwacji biletu na tanie loty Bydgoszcz - Mora trzeba poinformować przewoźnika o specjalnych wymaganiach pasażera, gdyż dzięki temu zyska on odpowiednią opiekę. Na pokładzie samolotu są wyznaczone miejsca dla osób niepełnosprawnych. Na dodatek przewoźnicy dysponują specjalnym sprzętem, jak na przykład wózkiem inwalidzkim, jak też transportują sprzęt należący do podróżnego. Z powodu ograniczonej przestrzeni oraz wyposażenia jak najszybsze powiadomienie przewoźnika o przelocie osoby niepełnosprawnej jest bardzo ważne. Zazwyczaj osoba towarzysząca niepełnosprawnemu ma zagwarantowane miejsce u jego boku.

Pies przewodnik i wyposażenie medyczne na pokładzie

Podróż samolotem może się pasażerom niepełnosprawnym wydawać stresująca, jednak przewoźnicy z pewnością zrobią wszystko, aby okazała się ona dla podróżnego jak najdogodniejsza. Jeśli pasażer rezerwujący tanie loty Bydgoszcz - Mora korzysta z pomocy psa przewodnika, zwierzak towarzyszy swemu podopiecznemu w kabinie i nie umieszcza się go w klatce bądź bagażowym luku. Nie trzeba też martwić się bagażem, bo wózek inwalidzki, kule bądź balkonik nie stanowią części bagażu podręcznego i nie wchodzą w jego limity.