X
Ładowanie...

Tanie loty Bydgoszcz Namur

już od

14 maj 21 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Bydgoszcz Namur

Bilety lotnicze Bydgoszcz Namur

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bydgoszcz Namur

Przewodnik po lotach Bydgoszcz Namur

maluch w podróży Bydgoszcz - Namur - poradnik dla opiekunów

Organizujesz lot samolotem z dzieckiem i nie masz pojęcia, jak się do tego przygotować? Niżej pokazujemy krótką wykaz zagadnień, którą każdy rodzic powienien przeczytać zanim pojedzie na wymarzony lot Bydgoszcz - Namur.

Wiek niemowlaka a cena biletu do Bydgoszcz - Namur

Koszt tak naprawdę jest zależna od wieku malucha i linii, jaką wybierzesz. Za bilet dla małych dzieci, które lecą na kolanach opiekuna linie lotnicze nie żąda opłaty albo ma niewielką kwotę. Starsze dzieci często muszą mieć wykupiony normalny bilet lub przewoźnik oferuje dla nich dedykowane promocje.

Obowiązkowe dokumenty dla dziecka

Korzystając z międzynarodowych lotów, Twoje dziecko może potrzebować paszportu, tymczasowego dowodu osobistego, wizy, legitymacji szkolnej. Jeśli masz zamiar podróżować z maluchem sama niezależnie od tego czy dzielisz prawa do wychowywania z drugim rodzicem czy wychowujesz dziecko samodzielnie musisz posiadać dokument zezwalający na podróż z niemowlakiem od drugiego opiekuna. W przypadku, gdy z niemowlakiem lecieć będzie niespokrewniony opiekun podczas podróży musi obligatoryjnie posiadać pisemną zgodę rodziców oraz zgodę do opieki nad maluchem.

Przewożenie dziecka z Bydgoszcz do Namur

Maluchy poniżej dwóch lat, często latają na kolanach rodziców. Jeśli w samolocie obok Ciebie jestniezajęte fotel możesz przypiąć dziecko pasami do krzesła lub zarezerwuj niemowlakowi krzesło. Możesz wtedy przewozić malucha w foteliku samochodowym.

Bagaż dziecięce

Czy niemowlak może mieć bagaż podręczny zależy od linii, z usług którego