X
Ładowanie...

Tanie loty Bydgoszcz Neuchatel

już od 125 zł
19 sie 26 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
05 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
08 wrz (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
12 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
19 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
13 paź (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
17 paź (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
22 wrz (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
26 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
20 sie (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
22 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bydgoszcz Neuchatel

Przewodnik po lotach Bydgoszcz Neuchatel

Pierwsza podróż samolotem Bydgoszcz - Neuchatel - to warto wiedzieć! Poradnik dla podróżujących, czego mogą się spodziewać w trakcie lotu

Lecisz poraz pierwszy samolotem Bydgoszcz - Neuchatel i boisz się lecieć? Na dodatek w mediach już nie raz przeczytałeś materiał o turbulencjach i innych niedogodnościach związanych z lataniem? Poniżej prezentujemy listę sytuacji, których możesz się spodziewać, ale nie są regułą.

Jak przygotować się do lotu Bydgoszcz - Neuchatel - zalecenia dla pasażerów

W końcu dotarłeś do wnętrza samolotu,który zabierze Cię w wymarzoną podróż Bydgoszcz - Neuchatel, siadasz w wybranym miejscu i co dalej? Po pierwsze to usiąść wygodnie, zapiąć pasy bezpieczeństwa , a po drugie stosować się do poleceń załogi obsługującej lot. Od klasy linii lotniczych zależy, jak komfortowy będzie lot. Niemniej jednak siedzenie w fotelu lotniczym nie należy do rzeczy ani przyjemnych, ani zdrowych, zwłaszcza w sytuacji, gdy lot jest kilkugodzinny. Fotele lotnicze w dzisiejszych czasach są niewygodne, głównie dotyczy to tańszych przewoźników, ale nie jest to regułą.Ciągłe siedzenie w nich przez dłuższy czas może doprowadzić do problemów z krążeniem. W ostateczności odczuwalne będą takie dolegliwości jak ból głowy. Dlatego zaleca się spacerowanie po samolocie od czasu do czasu w celu rozprostowania nóg, o ile nie ma zaleceń załogi tego zabraniających. Przy starcie i przy lądowaniu występują przysieszenia związane ze zmianą prędkości samolotu i skokową zmianą ciśnienia w kabinie. Nie każdy organizm ludzki reaguje na te bodźce w ten sam sposób. Dlatego ważne jest, aby poznać nieco własne ciało i jak reaguje reakcje na przeciążenia i zmianę ciśnienia. Skutecznym sposobem dla większości pasażerów wrażliwych na przeciążenia i zmiany ciśnienia jest zwykłe ssanie cukierka. W związku z możliwymi nudnościami nie zaleca się spożywania napojów alkoholowych, które mogą dodatkowo niekorzystnie wpłynąć na Twoje samopoczucie.Należy też wiedzieć, że wewnątrz samolotu powietrze jest dość suche. Aby uniknąć dyskomfortu z tym związanego, poleca się pić dużą ilość płynów.

Turbulencje, jako stały element podróży samolotem

Organizujesz podróż samolotem do Bydgoszcz - Neuchatel ale obawiasz się turbulencji? Zanim zrezygnujesz z zakupu biletu na samolot przeczytaj, czy jest się czego obawiać. Turbulencje to burzliwe ruchy mas powietrza,w trakcie których samolot wpada w drgania, lekko opada. Turbulencji nie trzeba się bać, ponieważ w delikatnej formie zdarzają się praktycznie na każdym przelocie i jest to zupełnie naturalne zjawisko. Turbulencje najczęściej nie są odczuwane przez pasażerów, ale aby mieć pewność, że nic się nam nie stanie przez cały czas trwania lotu trzeba mieć zapięte pasy bezpieczeństwa.

Zobacz linie lotnicze kursujące na trasie Bydgoszcz - Neuchatel