X
Ładowanie...

Tanie loty Bydgoszcz Olsztyn

już od 199 zł
27 lis 04 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Olsztyn

Bilety lotnicze Polska Olsztyn

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
24 lis (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Olsztyn
01 gru (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Kraków
24 lis (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Olsztyn
05 gru (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Kraków
28 lis (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Olsztyn
01 gru (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Kraków
28 lis (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Olsztyn
05 gru (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
24 lis (nie)
LOT
Olsztyn
01 gru (nie)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bydgoszcz Olsztyn

Przewodnik po lotach Bydgoszcz Olsztyn

Tani lot z Bydgoszcz do Olsztyn - zaplanuj swoją podróż!

Szukasz tanich lotów z Bydgoszcz do Olsztyn? A może polowanie na bilety zakończyło się już sukcesem? W tym wypadku pora zabrać się za planowanie pobytu w Olsztyn. Jeżeli ze swojego długo wyczekiwanego urlopu chcesz wycisnąć możliwie jak najwięcej, nie możesz stawiać wyłącznie na spontaniczność. Jeszcze przed rozpoczęciem podróży powinieneś zdecydować, jak chcesz spędzić swój wolny czas, jakie atrakcje konkretnie Cię interesują i co najważniejsze - jak często będziesz musiał się przemieszczać, aby zobaczyć wszystko, co zaplanowałeś. Istnieje bowiem duże prawdopodobieństwo, że nie wszędzie dotrzesz za pomocą transportu publicznego. Co zrobić w takiej sytuacji? Najwygodniejszym rozwiązaniem, które pozwala też zaoszczędzić najwięcej czasu, jest wynajęcie samochodu.

Jak działają wypożyczalnie samochodów?

Tani lot z Bydgoszcz do Olsztyn masz już za sobą i aby ruszyć w dalszą drogę, potrzebujesz auta? Zanim wynajmiesz samochód, powinieneś najpierw dokładnie porównać oferty różnych wypożyczalni i zapoznać się z warunkami najmu. Każda wypożyczalnia samochodów posiada bowiem własny regulamin korzystania z pojazdów. Różnice dotyczą m.in. wymagań względem doświadczenia i wieku kierowców, a także wysokości kar za nieprzestrzeganie regulaminu. Niemal wszędzie jednak standardowa opłata będzie naliczana za każdy kolejny dzień wynajmu, a podczas odbioru samochodu otrzymasz protokół poświadczający, że pojazd jest sprawny techniczne, zatankowany i gotowy do wyjazdu. Podstawową zasadą w każdej firmie jest to, że auto musisz zwrócić w takim samym stanie, w jakim opuszczało wypożyczalnię. Oznacza to, że nie możesz oddać go z pustym bakiem, a jeśli doprowadzisz do wypadku - będziesz zmuszony wypłacić wynajmującemu odszkodowanie. Dlatego też warto sprawdzić wcześniej, czy Twoje ubezpieczenie pokrywa ewentualne koszty naprawy. Jeżeli jednak auto odmówi posłuszeństwa nie z Twojej winy, powinieneś otrzymać od wypożyczalni pojazd zastępczy.