X
Ładowanie...

Tanie loty Bydgoszcz Palma De Mallorca

już od 216 zł
22 lip 29 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Palma De Mallorca

Bilety lotnicze Polska Palma De Mallorca

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wrocław
04 sie (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
11 sie (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
28 lip (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
12 sie (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
28 lip (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
13 sie (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
29 lip (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
12 sie (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
29 lip (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
13 sie (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bydgoszcz Palma De Mallorca

Przewodnik po lotach Bydgoszcz Palma De Mallorca

Transport lekarstw w bagażu podręcznym w tanich lotach Bydgoszcz - Palma De Mallorca

O ile sprawa przewozu przekąsek i płynów na pokładzie jest wszystkim świetnie znana, o tyle przewożenie lekarstw może wywoływać wątpliwości i kontrowersje. Dowiedz się, jakie leki możesz wziąć ze sobą do samolotu i poznaj reguły linii lotniczych co do tego.

Przewożenie leków w bagażu podręcznym

Wedłu przepisów pasażerowie mają możliwość zabrać ze sobą medykamety w bagażu podręcznym. To wspaniała wiadomość dla ludzi podróżujących w ofercie tanich lotów Bydgoszcz - Palma De Mallorca, ze względu na to najczęściej biorą oni tylko tego rodzaju bagaż. Należy wszystkie leki wpakować do przezroczystej torby, dzięki temu będzie można je łatwiej odprawić.

Można przewozić właściwie medykamenty każdego typu. W bagażu podręcznym mogą znaleźć się lekarstwa ogólnodostępne, które nie potrzebują recepty (tabletki do ssania, preparaty na katar czy żele). Bez problemu można również przewozić specyfiki do oczu i leki dezynfekujące i możesz wziąć ze sobą więcej niż 100 ml. W bagażu podręcznym masz możliwość zabrać także leki przpisywane na receptę przez lekarza specjalistę. Ale to może podlegać wyjątkowym zasadom.

Przewożenie leków na receptę

Medykamenty przepisywane na receptę też można przetransportować w bagażu podręcznym. To nieważne, czy udajesz się w podróż tanimi lotami Bydgoszcz - Palma De Mallorca, czy decydujesz się na standardowe linie lotnicze – w każdym z tych przypadków masz możliwość zabrać ze sobą lekarstwa do samolotu. Musisz jedynie zgłosić w trakcie odprawy, że masz je ze sobą.

Leki wydawane na receptę od czasu do czasu jednak mają problem z przejściem kontroli bagażowej. To się zdarza, ponieważ w różnych państwach są różne reguły dotyczące wydawania i przepisywania. Dlatego również kontroler może poprosić cię o potwierdzenie autentyczności lekarstw, co oznacza, że zwyczajnie należy przedstawić konkretną dokumentację. Najczęściej wystarczy zwykłe zaświadczenie od lekarza.

Linie lotniecze

Obowiązkowo sprawdź, które linie lotnicze latają na trasie Bydgoszcz - Palma De Mallorca