X
Ładowanie...

Tanie loty Bydgoszcz Palma De Mallorca

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
05 kwi 12 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Bydgoszcz Palma De Mallorca

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Bydgoszcz Palma De Mallorca

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Bydgoszcz Palma De Mallorca

Przewodnik po lotach Bydgoszcz Palma De Mallorca

Transport lekarstw w bagażu podręcznym w tanich lotach Bydgoszcz - Palma De Mallorca

O ile sprawa przewozu przekąsek i płynów na pokładzie jest wszystkim świetnie znana, o tyle przewożenie lekarstw może wywoływać wątpliwości i kontrowersje. Dowiedz się, jakie leki możesz wziąć ze sobą do samolotu i poznaj reguły linii lotniczych co do tego.

Przewożenie leków w bagażu podręcznym

Wedłu przepisów pasażerowie mają możliwość zabrać ze sobą medykamety w bagażu podręcznym. To wspaniała wiadomość dla ludzi podróżujących w ofercie tanich lotów Bydgoszcz - Palma De Mallorca, ze względu na to najczęściej biorą oni tylko tego rodzaju bagaż. Należy wszystkie leki wpakować do przezroczystej torby, dzięki temu będzie można je łatwiej odprawić.

Można przewozić właściwie medykamenty każdego typu. W bagażu podręcznym mogą znaleźć się lekarstwa ogólnodostępne, które nie potrzebują recepty (tabletki do ssania, preparaty na katar czy żele). Bez problemu można również przewozić specyfiki do oczu i leki dezynfekujące i możesz wziąć ze sobą więcej niż 100 ml. W bagażu podręcznym masz możliwość zabrać także leki przpisywane na receptę przez lekarza specjalistę. Ale to może podlegać wyjątkowym zasadom.

Przewożenie leków na receptę

Medykamenty przepisywane na receptę też można przetransportować w bagażu podręcznym. To nieważne, czy udajesz się w podróż tanimi lotami Bydgoszcz - Palma De Mallorca, czy decydujesz się na standardowe linie lotnicze – w każdym z tych przypadków masz możliwość zabrać ze sobą lekarstwa do samolotu. Musisz jedynie zgłosić w trakcie odprawy, że masz je ze sobą.

Leki wydawane na receptę od czasu do czasu jednak mają problem z przejściem kontroli bagażowej. To się zdarza, ponieważ w różnych państwach są różne reguły dotyczące wydawania i przepisywania. Dlatego również kontroler może poprosić cię o potwierdzenie autentyczności lekarstw, co oznacza, że zwyczajnie należy przedstawić konkretną dokumentację. Najczęściej wystarczy zwykłe zaświadczenie od lekarza.

Linie lotniecze

Obowiązkowo sprawdź, które linie lotnicze latają na trasie Bydgoszcz - Palma De Mallorca