X
Ładowanie...

Tanie loty Bydgoszcz Paros

już od 3099 zł
12 cze 19 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Paros

Bilety lotnicze Polska Paros

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
24 lip (pią)
Aegean Air
Paros
08 sie (sob)
Aegean Air
Warszawa
24 lip (pią)
Aegean Air
Paros
11 sie (wto)
Aegean Air
Warszawa
26 lip (nie)
Aegean Air
Paros
08 sie (sob)
Aegean Air
Warszawa
26 lip (nie)
Aegean Air
Paros
11 sie (wto)
Aegean Air
Warszawa
27 lip (pon)
Aegean Air
Paros
08 sie (sob)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bydgoszcz Paros

Przewodnik po lotach Bydgoszcz Paros

Czy zapalimy papierosa na trasie Bydgoszcz - Paros

Ludzie, którzy są uzależnieni od papierosów, bez wątpienia zastanawiają się, czy mogą zapalić w czasie lotu Bydgoszcz - Paros. Trzeba się z tą sprawą zapoznać odrobinę prędzej, szczególnie że niektóre osoby są pewne, iż będzie im wolno w samolocie palić e-papierosa. Niezbędne wiadomości znajdziemy na portalach przewoźników, ale również na różnych stronach poświęconych tematyce latania.

W samolocie Bydgoszcz - Paros nie palimy

Powinniśmy sobie zdawać kwestię z tego, że nie ma znaczenia, czy zakupiliśmy najkorzystniejszy bilet za czy ten najdroższy, nie lecimy samolotem sami. Być może będą z nami dzieciaki, albo kobiety w ciąży, nie mówiąc już o osobach niepalących. Dlatego właśnie w samolocie obowiązuje bezwzględny zakaz palenia. Nie ma tu znaczenia, czy tanie loty Bydgoszcz - Paros wybraliśmy na stosunkowo krótką trasę czy być może będziemy lecieć przez kilkanaście godzin. Zakaz jest zawsze taki sam oraz nie będzie podlegał on odwołaniu. Dodatkowo, dotyczy on tak zwykłych papierosów, jak i e-papierosów, ich para także może mieć intensywny zapach.

Co jeżeli podczas trasy Bydgoszcz - Paros zdecydujemy się zapalić?

Jeżeli mimo zakazu skusimy się na zapalenie np. w ubikacji, to powinniśmy się przygotować na problemy. Także rezerwując tanie loty Bydgoszcz - Paros musimy posiadać wiedzę, że w ubikacjach będą zamontowane odpowiednie czujniki, a więc od razu pójdzie informacja, że zapaliliśmy. Za takie zignorowanie zakazu grozić nam może grzywna, lub nawet kara więzienia, więc lepiej się namyślić czy rzeczywiście nie przetrzymamy tego przelotu Bydgoszcz - Paros bez papierosa. Co więcej, będziemy wtedy zapisani na czarną listę pasażerów u danego przewoźnika, a tego z pewnością byśmy nie chcieli.

Czy możemy przewozić papierosy na trasie Bydgoszcz - Paros?

Zastanawiamy się w takim razie, czy w ogóle mamy możliwość przewozić ze sobą papierosy? Pewnie że tak, nawet tanie loty Bydgoszcz - Paros dają nam możliwość przewiezienia ze sobą 800 sztuk papierosów, a więc z pewnością możemy zabrać ze sobą ich tyle, co pomoże nam przetrwać cały wyjazd bez ciągłej walki z chęcią zapalenia.

Warto się zorientować, jakie będą wytyczne w odniesieniu do palenia papierosów na lotnisku i na pokładzie, jak również ich transportowania. Wtedy z odpowiednim wyprzedzeniem, będziemy mogli się nastawiać na obostrzenia mające miejsce podczas latania.