X
Ładowanie...

Tanie loty Bydgoszcz Pori

już od 257 zł
12 cze 19 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Finlandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Finlandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
01 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
11 sie (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Berlin
01 sie (sob)
EasyJet Europe
Lot bezpośredni
Helsinki
03 sie (pon)
EasyJet Europe
Lot bezpośredni
Berlin
31 lip (pią)
EasyJet Europe
Lot bezpośredni
Helsinki
03 sie (pon)
EasyJet Europe
Lot bezpośredni
Berlin
09 cze (wto)
Finnair
Lot bezpośredni
Helsinki
13 cze (sob)
Finnair
Lot bezpośredni
Berlin
29 lip (śro)
Finnair
Lot bezpośredni
Helsinki
04 sie (wto)
Finnair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bydgoszcz Pori

Przewodnik po lotach Bydgoszcz Pori

Odwołany lub opóźniony lot Bydgoszcz - Pori. Kiedy lot Bydgoszcz - Pori jest odwołany

Odwołany lot – to najbardziej przerażająca wizja osób korzystających z przesiadek. Możliwość opóźnionego samolotu możne zepsuć humor także innym pasażerom. Podpowiadamy, co wtedy, jeżeli twój samolot będzie odwołany albo będzie mocno opóźniony.

Opanowanie nerwów

Opóźnienia lub odwołania rejsów nie są powszechne. To najczęściej rzadko zdarzające się wypadki, spowodowane kiepską aurą, manifestacjami na na docelowym lotnisku albo usterkami technicznymi. Jednak nie zmienia to faktu, że w chwili wyświetlenia się komunikatu, podróżni mogą być niezwykle zaniepokojeni. Jednakże nie ma powodu do zmartwienia – jesteś pozostawiony sam sobie. Organizator lotu odpowiada za ciebie.

Każda linia lotnicza, także tanie loty Bydgoszcz - Pori, obowiązują się do zapewnienia ci miejsca następnym samolocie, jeśli w wyniku opóźnienia spóźnisz się na przesiadkę. Ponadto zapewniają podróżnym jedzenie i picie, a w takim przypadku, że czas oczekiwania na nowy samolot bardzo się wydłuża, także warunki do spania. Masz możliwość poszukania tego szybciej, na przykład wyszukując hotele znajdujące się w niewielkiej odległości od lotniska wybierając usługę wyszukiwarki FRU.

Dochodzenie odszkodowania po opóźnionym lub odwołanym locie

Jeśli lot będzie opóźniony lub odwołany masz prawo dochodzić wypłacenia środków nie tylko od firmy ubezpieczeniowej. Po pierwsze to przewoźnik ma obowiązek dać pieniądze na przebudowanie biletu i na przykład transportu na inne lotnisko. Poza tym możesz również wystąpić o odszkodowanie. Czas na wniesienie podania to tydzień.

Odszkodowanie przysługuje ci, jeśli opóźnienie jest dłuższe niż 3 godziny. Możesz otrzymać zwrot kosztu zakupu biletu. Wysokość wypłacanych środków wynosi od 250 do 600 euro. Dotyczy to zarówno standardowych przewoźników, jak i tanich lotów Bydgoszcz - Pori. Nie przysługuje ci wyłącznie w przypadku, gdy opóźnienie było spowodowane nadzwyczajnymi okolicznościami, czyli jakimś wydarzeniem losowym.