gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Bydgoszcz Praga

już od 899 zł
25 paź 01 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Bydgoszcz Praga

Bilety lotnicze Bydgoszcz Praga

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Bydgoszcz
01 mar (pią)
Lufthansa
Praga
29 mar (pią)
Lufthansa
Bydgoszcz
03 mar (nie)
Lufthansa
Praga
29 mar (pią)
Lufthansa
Bydgoszcz
03 mar (nie)
Lufthansa
Praga
31 mar (nie)
Lufthansa
Bydgoszcz
02 mar (sob)
Lufthansa
Praga
01 kwi (pon)
Lufthansa
Bydgoszcz
27 lut (śro)
Lufthansa
Praga
31 mar (nie)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bydgoszcz Praga

Przewodnik po lotach Bydgoszcz Praga

Najbardziej korzystne ubezpieczenia podróżne, czyli co i jak ubezpieczyć lecąc na trasie Bydgoszcz - Praga

Wybierając się na wakacje z biurem podróży od razu wykupuje się ubezpieczenie. Jeśli jednak planujesz wyjazd samodzielnie, potrzebujesz dodatkowej polisy. Nawet jeżeli zależy ci na tanich lotach Bydgoszcz - Praga, nie wahaj się dołożyć kilka złotych na polisę ubezpieczeniową. Sprawdź, które ubezpieczenie jest najbardziej przydatne w podróży i dlaczego jest bardzo ważne.

Regularne ubezpieczenie podróżne

Zdecydowanie najbardziej potrzebne okazuje się podstawowe ubezpieczenie turystyczne. Nie ważne, czy decydujesz się na tanie loty Bydgoszcz - Praga, czy korzystasz z usług standardowych linii lotniczych, może okazać się potrzebne. Standardowe ubezpieczenie podróżne obejmuje i rejs samolotem, i czas pobytu.

Polisa z reguły dotyczy następstw nieszczęśliwych wypadków. Chroni cię przed stratą spowodowaną zaginięciem walizki – jednak zabierając ze sobą wartościowe pamiątki, należy specjalnie wykupić polisę. Na dodatek gwarantuje ci powrót do kraju w przypadku choroby i wypłaci ci pieniądze za pobyt w szpitalu poza krajem, lub wtedy, gdy padniesz ofiarą złodzieja.

Uzupełniającego ubezpieczenia dla podróżujących

Możesz korzystać z uzupełniających polis ubezpieczeniowych dedykowanych dla podróżnych. Ma je w ofercie coraz więcej towarzystw ubezpieczeniowych. Warto nie tylko dodatkowo zabezpieczyć drogi bagaż, lecz także dodatkowo ubezpieczyć się od jego zgubienia – kiedy zgubi się i będziesz na niego czekać, masz pewne wypłacenie pieniędzy.

Niektóre z przedsiębiorstw ubezpieczeniowych mają w ofercie także polisy ubezpieczeniowe od opóźnienia rejsu. To bardzo intratne, jeśli spieszysz się na przesiadkę i opóźnienie może oznaczać oddawanie biletów ze stratą i konieczność wynajęcia pokoju w hotelu. Taki rozwój wypadków niestety nie zdarza się sporadycznie, a sięgając po ubezpieczenie, masz możliwość zwrotu straconych środków. Nie bój się, że z powodu ubezpieczenia twoje tanie loty Bydgoszcz - Praga zaskakująco podrożeją – zazwyczaj jest to nieduża suma.