gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Bydgoszcz Saloniki

już od 224 zł
25 lip 01 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Saloniki

Bilety lotnicze Polska Saloniki

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
05 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
12 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
31 lip (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
07 sie (wto)
Ryanair
Warszawa
18 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
28 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
19 wrz (śro)
Ryanair
Saloniki
28 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
31 lip (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
06 sie (pon)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bydgoszcz Saloniki

Przewodnik po lotach Bydgoszcz Saloniki

Zmniejsz lęk przed lataniem – awiofobia pod kontrolą

Niepokój tuż przed wejściem do samolotu jest normalny w przypadku osób, lecących po raz pierwszy. Jednakże atak paniki, który paraliżuje mimo doświadczenia i mocny stres są już bardziej problematyczne. I potrafią zamienić zwykły, bez zakłóceń lot w koszmar. Sprawdź, nasze sposoby, aby szybko opanować sytuację i móc bez problemów korzystać z dużej oferty tanich lotów Bydgoszcz - Saloniki.

Awiofobia, czyli czego w zasadzie się boimy

Awiofobia wynika zarówno ze strachu przed katastrofą, jak i uwięzienia na pokładzie samolotu. To przecież zamknięta przestrzeń i nie każdy czuje się w niej szczególnie bezpiecznie.

Patrząc na sprawę logicznie, awiofobia jest kompletnie nieracjonalna – na całym golobie odbija się od ziemi jakiś samolot co 7 sekund i zaledwie 1 na 29 milionów lotów kończy się tragicznie. To sprawia, że pomocna może okazać się racjonalizacja lęku. Na zmniejszenie stresu jest zresztą o wiele więcej sposobów i naprawdę warto – w końcu dzięki tanim lotom Bydgoszcz - Saloniki można dotrzeć wszędzie.

Radzenie sobie z lękiem przed lataniem

Po pierwsze musisz sprawić, abyś czuł się naprawdę wygodnie. Wyczerpani, chłód i pragnienie czasami zwiększają napięcie. Z tego powodu przed lotem dobrze się wyśpij, a do samolotu ubierz się w naturalne materiały i weź kilka warstw. Ponadto dwa dni wcześniej odrzuć pobudzające rzeczy. Jeśli sądzisz, że napoje procentowe lub mocna kawa ułatwią ci się zrelaksować, to mylisz się – jedynie zwiększą stres. Zamiast nich sięgnij po wodę i soki owocowe.

Po drugie, spróbuj nie myśleć o tym. Pogawędka z życzliwą osobą, słuchanie ulubionej muzyki, film albo skupienie na dobrym kryminalne na pewno okaże się pomocne. W momentach napadów paniki zastosuj parę podstawowych ćwiczeń uspokajających, przykładowo pomyśl o napinaniu i rozluźnianiu mięśni. Strach da się poddać kontroli, i już po kilku lotach przyzwyczaisz się i z radością zaczniesz planować kolejne wyjazdy i szukać w ofertach tanich lotów Bydgoszcz - Saloniki.