X
Ładowanie...

Tanie loty Bydgoszcz Santoryn

już od 626 zł
02 lis 09 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Santoryn

Bilety lotnicze Polska Santoryn

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
04 lut (czw)
Aegean Air
Santoryn
07 lut (nie)
Aegean Air
Warszawa
16 kwi (pią)
Aegean Air
Santoryn
22 kwi (czw)
Aegean Air
Warszawa
18 kwi (nie)
Aegean Air
Santoryn
20 kwi (wto)
Aegean Air
Warszawa
18 kwi (nie)
Aegean Air
Santoryn
22 kwi (czw)
Aegean Air
Warszawa
18 kwi (nie)
Aegean Air
Santoryn
23 kwi (pią)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bydgoszcz Santoryn

Przewodnik po lotach Bydgoszcz Santoryn

Bagaż rejestrowany - wszystko, co musisz o nim wiedzieć

Bagażu rejestrowanego nie wnosi się na pokład samolotu Bydgoszcz - Thira - trafia do luku bagażowego. Jakich rzeczy nie możemy do niego wkładać? Czy jest on płatny? Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem!

Zgubienie bagażu a odpowiedzialność linii lotniczych

Bagażu rejestrowanego nie wnosimy na pokład - musimy go odprawić. Można to zrobić na dwa sposoby - przekazanie obsłudze przy odprawie biletowo-bagażowej lub nadanie w punkcie zrzutu. Wybrałeś pierwszą opcję? Pamiętaj, żeby zjawić się na lotnisku odpowiednio wcześniej - ok. 2 godziny przed startem samolotu Bydgoszcz - Thira. Po odprawieniu bagaży odpowiedzialność za ich opóźnienie leży w rękach przewoźnika - w razie problemów pasażer może nawet żądać odszkodowania.

Jak spakować bagaż rejestrowany

Nie wiesz jakie przedmioty możesz spakować do bagażu nadawanego? Pamiętaj, że do walizki możesz włożyć o wiele więcej niż do bagażu podręcznego, jednak nadal obowiązują pewne restrykcje. Przede wszystkim do bagażu rejestrowanego nie można pakować substancji, które mogą wywołać zagrożenie dla innych podróżnych - materiałów pirotechnicznych, substancji toksycznych, broni lub jej imitacji, pistoletów gazowych.

Czy za bagaż rejestrowany musimy zapłacić?

Wszystko zależy od linii lotniczych - osoby podróżujące tanimi liniami z reguły muszą ponosić opłaty dodatkowe. Kupiłeś bilety na lot Bydgoszcz - Thira i zależy Ci na tym, żeby zabrać dużo rzeczy? Pamiętaj, że obowiązują ograniczenia wagowe, których nie można przekroczyć, bo inaczej zostanie naliczona opłata za nadbagaż. W przypadku regularnych linii lotniczych zazwyczaj koszt wlicza się w cenę biletu. Najlepiej jednak uprzednio zweryfikować regulamin przewoźnika, żeby uniknąć nieporozumień.