X
Ładowanie...

Tanie loty Bydgoszcz Savonlinna

już od 314 zł
10 cze 17 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Finlandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Finlandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
01 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
11 sie (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Berlin
01 sie (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Helsinki
03 sie (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Gdańsk
17 maj (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
23 maj (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
24 maj (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
30 maj (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Berlin
31 lip (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Helsinki
03 sie (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bydgoszcz Savonlinna

Przewodnik po lotach Bydgoszcz Savonlinna

Co ma prawo znaleźć się w bagażu podczas podróży Bydgoszcz - Savonlinna

Jeśli mamy lecieć pierwszy raz, bo w końcu do podróży skłoniły nas tanie loty Bydgoszcz - Savonlinna, to z pewnością namyślamy się, co mamy prawo ze sobą wziąć, a czego zabrać nie możemy. Z tego powodu trzeba zajrzeć do odpowiednich poradników, które na swojej stronie prezentują wszyscy przewoźnicy. Wtedy mamy możliwość na ten temat pozyskać rzeczywiście znaczną wiedzę.

Co możemy mieć na pokładzie w czasie lotu Bydgoszcz - Savonlinna

Głównie jesteśmy zainteresowani, co możemy wziąć ze sobą do samolotu podczas przelotu Bydgoszcz - Savonlinna? Trzeba posiadać świadomość, że mamy prawo wziąć odrobinę jedzenia, jeżeli będzie ono spakowane przez producenta. W dodatku mamy możliwość zabrać trochę płynów, jednak nie więcej niż 1 litr, a poza tym muszą być w opakowaniach do 100 mililitrów. Takie płyny powinny zostać spakowane razem, w przezroczystym worku, ponieważ wtedy łatwiej przejdziemy przez odprawę. I nie będzie miało tutaj znaczenia, czy wybieramy regularne linie czy tanie loty Bydgoszcz - Savonlinna, tego typu obostrzenia będą nas obowiązywały wszędzie.

W czasie podróży Bydgoszcz - Savonlinna leki mamy prawo posiadać

Nawet jeśli zdecydujemy się zakupić bilet na naprawdę tani lot za , to i tak powinniśmy wiedzieć, że leki do samolotu mamy prawo wnieść. Zarówno te, jakie będą dostępne bez recepty jak np. lek na kaszel, jak i te na receptę. Przy tych na receptę powinniśmy jednak mieć zaświadczenie od lekarza. Rzecz jasna powinniśmy posiadać ich ze sobą tyle, ile rzeczywiście będziemy potrzebować w czasie podróży, a więc jeśli będzie to trwająca krótko wyprawa , to nie powinniśmy brać więcej, niż będziemy w stanie zużyć.

Co do bagażu rejestrowanego?

Jeśli chcemy na przelot Bydgoszcz - Savonlinna zabrać więcej płynów, albo planujemy zabrać coś ostrego, to trzeba to spakować do bagażu lecącego w luku bagażowym. Wtedy będzie to lecieć w luku bagażowym i będziemy mogli to przetransportować, nawet jeżeli wybierzemy tanie loty Bydgoszcz - Savonlinna. Musimy jednak wiedzieć, że nie ważne, do jakiego bagażu je spakujemy. Nie możemy wziąć ze sobą rzeczy łatwopalnych i wybuchowych, a to znaczy, że w domu powinny pozostać różnego rodzaju butle z gazem oraz latarki gazowe.

Warto sprawdzić jakie obostrzenia odnośnie walizek mają tanie loty Bydgoszcz - Savonlinna i pozostali przewoźnicy. Im więcej się na ten temat dowiemy, tym mniej rzeczy będziemy musieli wyjąć z walizki w czasie odprawy oraz zostawić na lotnisku.