X
Ładowanie...

Tanie loty Bydgoszcz Storuman

już od 172 zł
12 cze 19 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
05 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
13 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
07 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Göteborg
14 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
07 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Göteborg
16 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
09 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Göteborg
14 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
09 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Göteborg
16 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bydgoszcz Storuman

Przewodnik po lotach Bydgoszcz Storuman

Czy podróże samolotem są bezpieczne?- poradnik dla podróżujących

Planujesz podróż do Bydgoszcz - Storuman i marzysz, aby dotrzeć tam samolotem, niemniej jednak boisz się latania, a w sieci natknąłeś się na informacje dotyczące wypadków lotniczych? Faktem jest, że jeśli dojdzie do rozbicia samolotu, to jest to spektakularne i szeroko komentowane w prasie, jednak tych wypadków nie jest tak dużo. Jak przekonują fachowcy zajmujący się analizą wypadków, rozwijające się lotnictwo i technologie minimalizują wystąpienia usterek w maszynie , a także katastrof z innych przyczyn.

Konstrukcja maszyny zapewniająca bezpieczeństwo- aspekty techniczne, o których warto wiedzieć przed lotem Bydgoszcz - Storuman

Bezpieczny samolot to taki, w którym możliwość wystąpienia awarii prowadzącej do poważnego wypadku jest nieskończenie mała. W obecnych czasach produkowane samoloty są tak konstruowane, by możliwość śmiertelnego wypadku była prawie niemożliwa. Konstruktorzy samolotu mają, przede wszystkim tak zaprojektować konkretny podzespół, aby nigdy nie uległ awarii. Biorąc pod uwagę fakt,że jednak może dojść do awarii podzespołu, jego żywot powinien być tak określony, by móc wymienić go przed jego awarią. Dodatkowo, dla pełnego komfortu, niektóre zespoły są podwójne, a nawet potrójne, co umożliwia kontrolę samolotu w razie kilku nawet usterek naraz. W porównaniu z samochodami, konstrukcja samolotu i elementów znajdujących się w jego wnętrzu jest znacznie mocniejsza. Fotele pasażerskie wzmocniono w taki sposób, aby w momencie katastrofy mocno trzymały się podłogi i nie były w stanie zmiażdżyć siedzących na nich pasażerów. Materiały, z których wykonana jest tapicerka foteli czy dywany muszą być odporne na ogień.

Zaawansowana technologia

Urządzenia zainstalowane w kokpicie samolotu informują pilotów o wykrytej usterce, tuż po jej wystąpieniu, czyli w momencie kiedy czas na reakcję jest najdogodniejszy, by nie dopuścić do poważnego wypadku. Dotyczy to także uchybień nie związanych z technologią m.in. gdy samolot leci zbyt nisko lub o innych samolotach przelatujących w pobliżu. Do tego dochodzą unowocześnione systemy znajdujące się na każdym lotnisku Bydgoszcz - Storuman. Wszystko po to, aby samolot nie wylądował na pasie, na którym znajduje się inna maszyna czy też nie wybrał zajętej drogi kołowania.

Zobacz jacy przewoźnicy kursują na trasie Bydgoszcz - Storuman:

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Bourgas Haga

Tanie loty Zug Bellinzona

Tanie loty Tortoli Pontresina

Tanie loty Ikaria Island Alicante

Tanie loty Zurs Ioannina

Tanie loty Akureyri Joroinen

Tanie loty Utrecht Rønne

Tanie loty Frederikshavn Ryga

Tanie loty Blonduos Puente Genil

Tanie loty Bratysława Puertollano

Tanie loty Mulhouse Borgarfjordur Eystri