X
Ładowanie...

Tanie loty Bydgoszcz Sursee

już od 145 zł
13 gru 20 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
08 lut (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
15 lut (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
02 lut (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
06 lut (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Warszawa
02 lut (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
09 lut (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Warszawa
02 lut (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
11 lut (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Warszawa
06 lut (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
09 lut (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bydgoszcz Sursee

Przewodnik po lotach Bydgoszcz Sursee

Ograniczenia w przewozie rzeczy w bagażu podręcznym- poradnik dla turystów

Jeśli planujesz w podróż Bydgoszcz - Sursee samolotem i zamierzasz zabrać ze sobą tylko bagaż podręczny przeczytaj, co możesz a czego nie możesz zabrać ze sobą na pokład samolotu. W związku z dużym zagrożeniem terrorystycznym linie lotnicze zdecydowały się wprowadzić zakazy w przewozie przedmiotów, które związane są z bezpieczeństwem pasażerów i obowiązują na lotniskach na całym świecie. Dlatego zanim spakujesz walizkę na lot Bydgoszcz - Sursee poświęć chwilę na zapoznanie się z obowiązującymi zasadami.

Wykaz artykułów objętych zakazem, czyli czego nie możesz wnieść do samolotu

Regulaminy wszystkich organizatorów lotu w opraciu o wytyczne organów administracyjnych, określają jakiego rodzaju przedmioty są kategorycznie zakazane. Głównie należą do nich środki, które mogą zagrozić zdrowiu i życiu pasażerów i wszystkich pracowników obsługujących loty, a więc broń spiczasta, palna, a nawet śrut. Ponadto zabrania się przewozu zabawek przypominających broń, a także scyzoryków. Wyjątek stanowi broń sportowa o ile przewoźnik nie zabrania jej transportu, a sama broń spełnia wymogi bezpieczeństwa. Niemniej jednak musi być zgłoszona u organizatora lotu przed wyjazdem, odpowiednio spakowana i odprawiona jako bagaż sportowy rejestrowany. Warunki jakie taka broń musi spełnić, sprawdzisz na stronie linii lotniczych lub Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Kolejną kategorią są wybrane narzędzia kosmetyczne i lecznicze. Mowa tu przede wszystkim o brzytwach, pilniczkach do paznokci, a także nożykach chirurgicznych. Niedopuszczalne jest również zabieranie na pokład substancji łatwopalnych czy pirotechnicznych, takich jak fajerwerki, dynamit, płyny łatwopalne. Wybierasz się w podróż lotem Bydgoszcz -Sursee i zamierzasz zabrać ze sobą coś niestandardowego, polecamy skontaktować się z biurem obsługi danego przewoźnika w celu ustalenia warunków transportu, kosztu lub ewentualnej odmowy, aby uniknąć nieprzyjemnej niespodzianki na lotnisku w dniu wylotu. Na pokład samolotu nie można też wnosić określonych substancji chemicznych, takich jak sprężone gazy czy substancje wybielające. Pamiętaj, że operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać wypakowania z bagażu podręcznego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Obostrzenia dotyczą również limitu na przewóz płynów. W bagażu kabinowym możesz jednorazowo przewieźć 1 litr płynów rozlanych do pojemników o pojemności 100 ml.

Wyjątki w przewozie, jakie uwzględniliprzewoźnicy.

Co w sytuacji, gdy osoby planujące lot Bydgoszcz - Sursee muszą mieć przy sobie preparaty przeznaczenia medycznego lub inne akcesoria medyczne? Najczęściej przewoźnicy nie zakazują ich przewozu, jednak należy je przewozić w bagażu odprawianym. Szczególny przypadek stanowią lekarstwa na choroby przewlekłe, które są potrzebne pasażerowi w czasie lotu. Należą do nich między innymi środki na receptę, preparaty ogólnodostępne - maści, krople do oczu, spray do nosa, roztwór soli fizjologicznej, jak również termometr.

Sprawdź linie lotnicze latające na trasie Bydgoszcz - Sursee

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Karlshamn Saragossa

Tanie loty Mikkeli Luksemburg

Tanie loty Örnsköldsvik Soelden

Tanie loty Svendborg Akaslompolo

Tanie loty Vevey Mali Losinj

Tanie loty Dietikon Galloway

Tanie loty Tallinn Ciudad Real

Tanie loty Mons Werona

Tanie loty Porto Kheli Gallivare

Tanie loty Air Mauritius Beijing Capital

Tanie loty Air Algerie Satif