X
Ładowanie...

Tanie loty Bydgoszcz Sztokholm

już od

30 wrz 07 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Bydgoszcz Sztokholm

Bilety lotnicze Bydgoszcz Sztokholm

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bydgoszcz Sztokholm

Przewodnik po lotach Bydgoszcz Sztokholm

Pierwsza podróż samolotem - poradnik dla turysty

Podróż samolotem zawsze wiąże się ze stresem, zwłaszcza dla osób, które nigdy jeszcze nie podróżowały w ten sposób. Zarezerwowałeś bilety na swój pierwszy lot Bydgoszcz - Sztokholm i czujesz delikatny stres? Sprawdź nasz poradnik, a dowiesz się wszystkiego, co może się przydać w czasie lotu.

Bądź na lotnisku wcześniej

Odprawa to proces, w czasie którego turyści nadają bagaże rejestrowane, a także uzyskują od personelu karty pokładowe. Żeby nie spóźnić się na samolot, trzeba pojawić się na lotnisku około 2 godzin przed planowanym startem. Jak wygląda odprawa? Pasażerowie muszą przygotować dokumenty tożsamości i udać się do specjalnej bramki. W tym momencie następuje zdanie bagażu rejestrowanego, a pasażer może przejść kontrolę bezpieczeństwa, w czasie której weryfikowana jest m.in. walizka podręczna.

Czego nie można przewozić w bagażu podręcznym

Jesteś na etapie przygotowywania się do lotu Bydgoszcz - Sztokholm i zastanawiasz się, jakie przedmioty nie mogą być przewożone na pokładzie? Według przepisów linii lotniczych zabronione są rzeczy stanowiące potencjalne zagrożenie, np. niektóre akcesoria kosmetyczne lub lecznicze - ostrza, brzytwy, strzykawki z igłą, a także sprzęt sportowy - łyżwy czy rzutki. Na pokład nie wniesiesz też noży, nożyczek, golarek, czy pilniczków do paznokci.

O czym jeszcze należy pamiętać

Planujesz lot Bydgoszcz- Sztokholm? Zwróć uwagę na to, że obsługa może nie wpuścić do samolotu osoby znajdującej się pod wpływem alkoholu oraz osób, które stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa. Warto pamiętać o tzw. overbookingu, czyli sytuacji, w której linie lotnicze sprzedadzą więcej biletów niż przewidziano miejsc. Również wówczas personel może wyprosić z samolotu niektórych pasażerów, jednak linie lotnicze mają wówczas obowiązek zwrotu kosztów.