X
Ładowanie...

Tanie loty Bydgoszcz Sztokholm

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
29 wrz 06 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Bydgoszcz Sztokholm

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Bydgoszcz Sztokholm

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Bydgoszcz Sztokholm

Przewodnik po lotach Bydgoszcz Sztokholm

Pierwsza podróż samolotem - poradnik dla turysty

Podróż samolotem zawsze wiąże się ze stresem, zwłaszcza dla osób, które nigdy jeszcze nie podróżowały w ten sposób. Zarezerwowałeś bilety na swój pierwszy lot Bydgoszcz - Sztokholm i czujesz delikatny stres? Sprawdź nasz poradnik, a dowiesz się wszystkiego, co może się przydać w czasie lotu.

Bądź na lotnisku wcześniej

Odprawa to proces, w czasie którego turyści nadają bagaże rejestrowane, a także uzyskują od personelu karty pokładowe. Żeby nie spóźnić się na samolot, trzeba pojawić się na lotnisku około 2 godzin przed planowanym startem. Jak wygląda odprawa? Pasażerowie muszą przygotować dokumenty tożsamości i udać się do specjalnej bramki. W tym momencie następuje zdanie bagażu rejestrowanego, a pasażer może przejść kontrolę bezpieczeństwa, w czasie której weryfikowana jest m.in. walizka podręczna.

Czego nie można przewozić w bagażu podręcznym

Jesteś na etapie przygotowywania się do lotu Bydgoszcz - Sztokholm i zastanawiasz się, jakie przedmioty nie mogą być przewożone na pokładzie? Według przepisów linii lotniczych zabronione są rzeczy stanowiące potencjalne zagrożenie, np. niektóre akcesoria kosmetyczne lub lecznicze - ostrza, brzytwy, strzykawki z igłą, a także sprzęt sportowy - łyżwy czy rzutki. Na pokład nie wniesiesz też noży, nożyczek, golarek, czy pilniczków do paznokci.

O czym jeszcze należy pamiętać

Planujesz lot Bydgoszcz- Sztokholm? Zwróć uwagę na to, że obsługa może nie wpuścić do samolotu osoby znajdującej się pod wpływem alkoholu oraz osób, które stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa. Warto pamiętać o tzw. overbookingu, czyli sytuacji, w której linie lotnicze sprzedadzą więcej biletów niż przewidziano miejsc. Również wówczas personel może wyprosić z samolotu niektórych pasażerów, jednak linie lotnicze mają wówczas obowiązek zwrotu kosztów.