X
Ładowanie...

Tanie loty Bydgoszcz Turku

już od 428 zł
03 cze 10 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Turku

Bilety lotnicze Polska Turku

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
07 wrz (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
08 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
25 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
15 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
25 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
17 wrz (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
28 sie (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
15 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
28 sie (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
17 wrz (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bydgoszcz Turku

Przewodnik po lotach Bydgoszcz Turku

Okiełznać lęk przed lataniem – fobia pod kontrolą

Dyskomfort przed wejściem na pokład samolotu jest charakterystyczny dla osób, szykują się do pierwszego lotu. Jednakże atak paniki, paraliżujący pomimo wcześniejszego latania i mocny stres są już bardzo kłopotliwe. I potrafią przeobrazić normalny, bez zakłóceń przelot w koszmar. Sprawdź, co zrobić, by nieco opanować sytuację i móc bezproblemowo wybierać z interesującej oferty tanich lotów Bydgoszcz - Turku.

Awiofobia, czyli czego właściwie się boimy

Awiofobia dotyczy zarówno strachu przed katastrofą, jak i znalezienia się na pokładzie samolotu. Jest to nieduża przestrzeń i niektórzy nie czują się tam naprawdę wygodnie.

Patrząc na sprawę logicznie, awiofobia wydaje się naprawdę nielogiczna – na świecie startuje jakiś samolot co 7 sekund i tylko jeden na 29 milionów lotów kończy katastrofą. To sprawia, że przydatna może okazać się racjonalizacja lęku. Na zmniejszenie stresu jest poza tym naprawdę wiele więcej tricków i naprawdę warto – przecież dzięki tanim lotom Bydgoszcz - Turku można dostać się wszędzie.

Jak poradzić sobie z lękiem przed lataniem

Co najważniejsze, trzeba sprawić, byś czuł się maksymalnie komfortowo. Niewyspanie, gorąco i głód powodują większy stres. Z tego powodu przed lotem dobrze się wyśpij, a na rejs ubierz się w naturalne materiały i na cebulkę. Poza tym dwa dni wcześniej odrzuć pobudzające rzeczy. Jeżeli sądzisz, że napoje procentowe lub mocne espresso pomogą ci się rozluźnić, to jesteś w błędzie – tylko spotęgują nerwowość. Zamiast nich sięgnij po wodę i soki owocowe.

Po drugie, postaraj się skupić się na czymś innym. Konwersacja z miłą osobą, ulubiona muzyka w słuchawkach, film lub skupienie uwagi na książce z pewnością okaże się pomocne. Podczas większego stresu wypróbuj kilka łatwych ćwiczeń uspokajających, na przykład skup uwagę na napinaniu i rozluźnianiu różnych mięśni. Obawę da się opanować, i już po paru rejsach oswoisz się i z radością zaczniesz organizować koleje podróże i szperać w ofertach tanich lotów Bydgoszcz - Turku.