X
Ładowanie...

Tanie loty Bydgoszcz Vitoria

już od 202 zł
15 kwi 22 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Hiszpania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Hiszpania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
04 maj (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Barcelona
08 maj (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Teneryfa
22 lis (nie)
Air Europa
Lot bezpośredni
Las Palmas
13 gru (nie)
Air Europa
Lot bezpośredni
Teneryfa
22 lis (nie)
Air Europa
Lot bezpośredni
Las Palmas
14 gru (pon)
Air Europa
Lot bezpośredni
Teneryfa
22 lis (nie)
Air Europa
Lot bezpośredni
Las Palmas
15 gru (wto)
Air Europa
Lot bezpośredni
Teneryfa
22 lis (nie)
Air Europa
Lot bezpośredni
Las Palmas
16 gru (śro)
Air Europa
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bydgoszcz Vitoria

Przewodnik po lotach Bydgoszcz Vitoria

Posiadamy nadbagaż na przelot Bydgoszcz - Vitoria?

Chociaż naprawdę się staraliśmy, to mimo wszystko nie udało nam się zapakować do walizki o wymiarach nałożonych przez linie lotnicze? W tych momentach linie lotnicze mówią o nadbagażu i zaoferują konkretne rozwiązania, które rzecz jasna wiążą się z większą zapłatą. Nie mniej, trzeba mieć świadomość, co możemy robić, jeśli mamy nadbagaż.

Czy są opłaty?

Jeżeli wyszło, że przekroczyliśmy ustalone wymiary oraz wagę, to powinniśmy się liczyć z tym, że musimy za dany nadbagaż dopłacić. Tanie loty Bydgoszcz - Vitoria posiadają przeważnie określoną stałą wartość od pojedynczego kilograma ponad wytyczne, a w przypadku regularnych linii powinniśmy się liczyć z tym, że im dalsza droga, tym większa jest zapłata. Co istotne, dość często mamy możliwość za ten nadbagaż zapłacić wcześniej, więc jeśli wiemy, że będziemy przekraczać normy ustalone przez przewoźników, to warto z tego skorzystać. Wówczas też zapłacimy za taki nadbagaż mniej, niż gdy będziemy płacić za niego już przy odprawie. Warto też wiedzieć, że bez względu na to czy są to linie regularne czy tanie loty Bydgoszcz - Vitoria nasz bagaż nie będzie mógł przekraczać ciężaru 32 kg. Jeżeli tak będzie, musimy wziąć drugi bagaż.

Powinniśmy rozkładać na parę bagaży podczas lotu Bydgoszcz - Vitoria

Jeśli nasz bagaż przekroczy ustalone normy, to powinniśmy pakować się w dwie walizki. Rzecz jasna będzie wiązać się to z kolejnymi opłatami za taką kolejną walizkę, a wszystkie kwoty znajdziemy na witrynie, która proponuje nam te tanie loty Bydgoszcz - Vitoria. Co istotne, to nie mamy możliwości wziąć kilku toreb o małej wadze. Możliwie jak najwięcej, jednak nie przekraczając dozwolonego limitu, musimy wsadzić do jednej walizki. Wartość biletu, nawet jeżeli zapłaciliśmy za niego jedynie , nie będzie miała tutaj wpływu na wielkość możliwego bagażu. Te zasady są ustalone na stałe oraz warto je poznać jeszcze przed planowanym pakowaniem, żeby potem nie było nieprzyjemnej sytuacji

.

Wiedzmy, że nadbagaż ma prawo się zdarzyć każdemu. Jednak tanie loty Bydgoszcz - Vitoria oferują nam możliwość wykupienia drugiego bagażu, który poleci w luku bagażowym. Warto jednak wiedzieć, że płacąc za niego wcześniej, zanim pojawimy się na lotnisku, możemy zapłacić mniej.