X
Ładowanie...

Tanie loty Bydgoszcz Wengen

już od 125 zł
19 sie 26 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
05 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
08 wrz (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
12 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
19 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
13 paź (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
17 paź (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
22 wrz (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
26 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
20 sie (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
22 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bydgoszcz Wengen

Przewodnik po lotach Bydgoszcz Wengen

Przygotowujemy się do wejścia do samolotu – co warto wiedzieć o bagażu podręcznym i innych przedmiotach zabieranych do samolotu

To nieistotne, czy wybierzemy tanie loty Bydgoszcz - Wengen, czy latamy z rejsowym przewoźnikiem, powinniśmy wiedzieć, jak zapakować bagaż podręczny i co można wziąć ze sobą do kabiny pasażerskiej. Wbrew pozorom: nie bywa to łatwe, ponieważ poszczególne linie lotnicze posiadają wewnętrzne regulaminy, w których wskazują wielkość i masę walizy podręcznej, a także przedmioty, które poza walizką można zabrać ze sobą. Na stronach internetowych linii lotniczych z łatwością znajdziemy takie wskazówki, więc możemy swobodnie przygotować się do lotu Bydgoszcz - Wengen.

Walizka podręczna z ograniczeniami

Trzeba zadbać, by zabierany przez nas bagaż podręczny nie przekroczył podanych limitów, gdyż w takim przypadku będziemy musieli płacić. To szczególnie ważne w wypadku, kiedy decydujemy się na tanie loty Bydgoszcz - Wengen, gdyż niskobudżetowi przewoźnicy zazwyczaj za bagaż rejestrowany każą sobie dość drogo zapłacić. Przy kompletowaniu walizki trzeba także pamiętać, co można, a czego nie wolno brać do kabiny. Niektóre przedmioty, jak na przykład ostre narzędzia kosmetyczne lub większe butelki płynów lub środków myjących, nie powinny być przewożone w torbie podręcznej, za to można je schować w bagażu rejestrowanym. Wszystkie substancje płynne i półpłynne powinny zostać umieszczone w buteleczkach 100 ml, a następnie schowane w przejrzystej torebce. Maksymalna ilość takich butelek to dziesięć sztuk.

Damska torba w kabinie w czasie rejsu Bydgoszcz - Wengen

Podróżni wybierający się w pierwszy rejs czasami zadają sobie pytanie, czy poza klasyczną walizką podręczną mają prawo wziąć do samolotu inne rzeczy: na przykład kobiecą torebkę, futerał z laptopem albo parasol. Tutaj dużo zależy od regulaminu przewoźnika. Jeżeli wybieramy tanie loty Bydgoszcz - Wengen, z pewnością będziemy musieli wszystko pomieścić w limitach bagażu podręcznego, a laptopa czy torebkę umieścić w walizie podręcznej. Rejsowi przewoźnicy pozwalają na znaczniejszą swobodę, dzięki czemu poza walizką podręczną możemy zabrać jeszcze przenośny komputer lub torebkę, a w niektórych przypadkach także okrycie bądź pelerynę. Większość rejsowych linii lotniczych pozwala także na wniesienie wyposażenia dla dziecka, np. spacerówki czy fotelika. Już na etapie planowania wyjazdu warto to posprawdzać. To nie mniej istotne, jak znalezienie taniego biletu czy wytypowanie lotu Bydgoszcz - Wengen, który pasuje nam pod względem czasu przelotu.