gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Bydgoszcz Zakintos

już od 460 zł
28 lis 05 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Zakintos

Bilety lotnicze Polska Zakintos

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
01 mar (pią)
Aegean Air
Zakintos
11 mar (pon)
Aegean Air
Warszawa
11 sty (pią)
Aegean Air
Zakintos
14 sty (pon)
Aegean Air
Warszawa
18 sty (pią)
Aegean Air
Zakintos
21 sty (pon)
Aegean Air
Warszawa
18 sty (pią)
Aegean Air
Zakintos
28 sty (pon)
Aegean Air
Warszawa
01 lut (pią)
Aegean Air
Zakintos
04 lut (pon)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Bydgoszcz Zakintos

Przewodnik po lotach Bydgoszcz Zakintos

Podróże samolotem Bydgoszcz - Zakynthos kobiet ciężarnych – obalamy mity

Kobiety wyczekujące na narodziny dziecka zazwyczaj nie chcą rezygnować z urlopu czy odwiedzin u rodziny. Albo normalnie muszą dolecieć w odległy zakątek świata, zatem wybierają podniebną podróż mimo brzuszka. I chociaż wiele ludzi zastanawia się, czy jest to bezpieczne rozwiązanie, ginekolodzy zmniejszą obawy. Latanie w ciąży jest możliwe.

Mama bezpieczna w samolocie

Lekarze uspokajają, że zdrowo rozwijająca się ciąża nie powinna być powodem rezygnacji z przelotu. Pomimo to zanim zabukujesz bilet zasięgnij porady i poznać pozwolenie specjalisty. W końcu samolot to nietypowe miejsce. Należy więc upewnić się, że dziecku nic nie będzie zagrażało.

Następą kwestią bywa lęk przed skutkami promieniowania. Dotyczy to prześwietlania podczas odpraw. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, że zarówno standardowe linie lotnicze, jak i tanie loty na trasie Bydgoszcz - Zakynthos stosują bramki działające na fale elektromagnetyczne. Z tego powodu będą znacznie bardziej bezpieczne niż te z promieniowaniem Roentgena i nie zagrażają dziecku. Masz prawo jednakże odmówić prześwietlania i zgłosić się do kontroli w tradycyjny sposób.

Linie lotnicze wobec kobiet ciężarnych

Przewoźnicy z reguły regulują w statucie sposób latania kobiet w zaawansowanej ciąży. Tanie loty Bydgoszcz - Zakynthos i standardowe linie lotnicze umożliwiają loty kobietom w ciąży tylko do pewnego momentu. Najczęściej to 34 tydzień ciąży, a jeśli oczekujesz bliźniaków -28-32. Aby po upływie 4 miesiąca ciąży móc wsiąść do samolotu możesz potrzebować również formularze wypełnione przez specjalistę. Znajdą się tam podstawowe dane o przebiegu twojej ciąży, które będą pomocne dla załogi samolotu, jakby zaczęło się dziać coś niepokojącego. Dzięki temu możesz wybierać z obszernej oferty tanich lotów Bydgoszcz - Zakynthos.