X
Ładowanie...

Tanie loty Bydgoszcz Zakintos

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
01 kwi 08 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Bydgoszcz Zakintos

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Bydgoszcz Zakintos

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Bydgoszcz Zakintos

Przewodnik po lotach Bydgoszcz Zakintos

Podróże samolotem Bydgoszcz - Zakynthos kobiet ciężarnych – obalamy mity

Kobiety wyczekujące na narodziny dziecka zazwyczaj nie chcą rezygnować z urlopu czy odwiedzin u rodziny. Albo normalnie muszą dolecieć w odległy zakątek świata, zatem wybierają podniebną podróż mimo brzuszka. I chociaż wiele ludzi zastanawia się, czy jest to bezpieczne rozwiązanie, ginekolodzy zmniejszą obawy. Latanie w ciąży jest możliwe.

Mama bezpieczna w samolocie

Lekarze uspokajają, że zdrowo rozwijająca się ciąża nie powinna być powodem rezygnacji z przelotu. Pomimo to zanim zabukujesz bilet zasięgnij porady i poznać pozwolenie specjalisty. W końcu samolot to nietypowe miejsce. Należy więc upewnić się, że dziecku nic nie będzie zagrażało.

Następą kwestią bywa lęk przed skutkami promieniowania. Dotyczy to prześwietlania podczas odpraw. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, że zarówno standardowe linie lotnicze, jak i tanie loty na trasie Bydgoszcz - Zakynthos stosują bramki działające na fale elektromagnetyczne. Z tego powodu będą znacznie bardziej bezpieczne niż te z promieniowaniem Roentgena i nie zagrażają dziecku. Masz prawo jednakże odmówić prześwietlania i zgłosić się do kontroli w tradycyjny sposób.

Linie lotnicze wobec kobiet ciężarnych

Przewoźnicy z reguły regulują w statucie sposób latania kobiet w zaawansowanej ciąży. Tanie loty Bydgoszcz - Zakynthos i standardowe linie lotnicze umożliwiają loty kobietom w ciąży tylko do pewnego momentu. Najczęściej to 34 tydzień ciąży, a jeśli oczekujesz bliźniaków -28-32. Aby po upływie 4 miesiąca ciąży móc wsiąść do samolotu możesz potrzebować również formularze wypełnione przez specjalistę. Znajdą się tam podstawowe dane o przebiegu twojej ciąży, które będą pomocne dla załogi samolotu, jakby zaczęło się dziać coś niepokojącego. Dzięki temu możesz wybierać z obszernej oferty tanich lotów Bydgoszcz - Zakynthos.