gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Cagliari Lizbona

już od 218 zł
30 paź 06 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Włochy Lizbona

Bilety lotnicze Włochy Lizbona

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wenecja
28 lis (śro)
Ryanair
Lizbona
01 gru (sob)
Ryanair
Wenecja
28 lis (śro)
Ryanair
Lizbona
04 gru (wto)
Ryanair
Wenecja
30 lis (pią)
Ryanair
Lizbona
01 gru (sob)
Ryanair
Wenecja
30 lis (pią)
Ryanair
Lizbona
04 gru (wto)
Ryanair
Wenecja
29 lis (czw)
Ryanair
Lizbona
01 gru (sob)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Cagliari Lizbona

Przewodnik po lotach Cagliari Lizbona

Czym jest bagaż odprawiany? - wskazówki dla podróżnych

Organizujesz lot samolotem do Cagliari - Lizbona i nie masz pojęcia czym jest bagaż rejestrowany? Niżej prezentujemy kilka istotnych informacji dotyczących bagażu rejestrowanego. Bagaż rejestrowany to typ bagażu, który jest nadawany na lotnisku i transportowany w luku bagażowym. Po przybyciu na lotnisko oddajesz go obsłudze lotu podczas odprawy biletowo-bagażowej (tzw. check-in) lub poprzez nadanie go w specjalnym punkcie zrzutu bagażu (tzw. baggage drop-off point).Od momentu odebrania bagażu i założenia specjalnej zawieszki przewoźnicy przejmują odpowiedzialność za Twój bagaż. Ty otrzymujesz drugą część zawieszki, która zazwyczaj jest dopięta do karty pokładowej. Stanowi ona podstawę do identyfikacji bagażu po przylocie do Cagliari - Lizbona oraz reklamacji w przypadku jego uszkodzenia lub zagubienia.Każda linia lotnicza określa własne zasady dotyczące maksymalnych rozmiarów takiego bagażu oraz wysokość opłat za jego przewóz. Warto przed wyjazdem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia wymogi dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dodatkowa cena za nadbagaż jest bardzo wysoka.

Czego nie można zabrać do samolotu w bagażu rejestrowanym?

Przepisy dotyczące przewozu różnego rodzaju akcesoriów mogą różnić się w zależności od linii lotniczych, klasy oraz Cagliari - Lizbona, do którego podróżujemy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu odprawianego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość i może stanowić niebezpieczeństwo dla innych pasażerów. Przewoźnicy nie zalecają umieszczania do bagażu odprawianego rzeczy takich jak: pieniądze, akcesoria medyczne potrzebne w trakcie podrózy, dokumentów handlowych, elektorniki. Bez względu na wybraną przez nas linię lotniczą, każdego podróżującego obowiązuje zakaz przewożenia w bagażu rejestrowanym materiałów łatwopalnych oraz atrap urządzeń wybuchowych. Ponadto, nie można transportować substancji chemicznych i toksycznych.Ograniczenia transportu jedzenia oraz napojów w bagażu rejestrowanym ustalają linie lotnicze, dlatego warto je sprawdzić przed rozpoczęciem pakowania do lotu.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Pori Champery

Tanie loty Stambuł Murmansk

Tanie loty Arbon Arvika

Tanie loty Kristianstad Katania

Tanie loty Lizbona Vestbjerg

Tanie loty Yllasjarvi Leon

Tanie loty Kos Glarus

Tanie loty Kouvola Constanta

Tanie loty Stara Zagora Salzburg

Tanie loty Vueling Airlines Sevilla Łódź

Tanie loty Kristiansand Aalborg