X
Ładowanie...

Tanie loty Cagliari Zurych

już od 617 zł
01 lip 08 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Włochy Zurych

Bilety lotnicze Włochy Zurych

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katania
17 wrz (wto)
Alitalia
Zurych
18 wrz (śro)
Alitalia
Katania
16 wrz (pon)
Alitalia
Zurych
18 wrz (śro)
Alitalia
Katania
17 wrz (wto)
Alitalia
Zurych
22 wrz (nie)
Alitalia
Katania
18 wrz (śro)
Alitalia
Zurych
22 wrz (nie)
Alitalia
Katania
19 wrz (czw)
Alitalia
Zurych
22 wrz (nie)
Alitalia
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Cagliari Zurych

Przewodnik po lotach Cagliari Zurych

Sprzedaż biletu lotniczego innej osobie – czy to możliwe?

Zarezerwowałeś miejsce w tanich lotach  Cagliari - Zurych z dużym wyprzedzeniem, ale przed rejsem wydarzyło się coś i nie możesz polecieć? W pierwszym odruchu myślisz: „odsprzedać komuś”. Podpowiadamy, czy masz taką możliwość i co trzeba przedsięwziąć.

Odsprzedanie biletu imiennego

Linie lotnicze, zarówno tanie loty Cagliari - Zurych, jak i tradycyjne, mają w regulaminie odsprzedawanie biletu innej osobie. Jednak jest parę warunków. Należy zaznaczyć, że są to bilety imienne, dlatego nadrukowano na nich twoje dane. Z tego powodu bilet można odstąpić z dużym wyprzedzeniem i zrobić to w porozumieniu z liniami lotniczymi.

Odsprzedanie lub odstąpienie biletu trzeba zrobić za pośrednikiem przedstawiciela przewoźnika przynajmniej kilka dni wcześniej. Wtedy musi nastąpić przebukowanie biletu i przypisanie go do innej osoby. Wiąże się to rzecz jasna z doliczoną opłatą, która niestety jest dość wysoka.

Rezygnuj z biletu bez kosztów

Jeżeli nie znajdziesz kogoś, kto odkupiłby niepotrzebny bilet, może okazać się, że miejsce szybko przepadnie, stracisz też wpłacone pieniądze. Ale możesz zmniejszyć zagrożenie.

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z biletu to wspaniałe rozwiązanie. Wykupuje się je w trakcie bukowania biletów. Dzięki temu będziesz chroniony, jeśli pojawią się okoliczności, przez które nie możesz jechać, czyli przykładowo z powodu zdrowia, możesz bez dodatkowych kosztów wycofać się z podróży. Tradycyjne linie lotnicze i tanie loty Cagliari - Zurych nie naliczą żadnej rekompensaty, a towarzystwo ubezpieczeniowe odda ci kwotę wydaną na bilet.

Przewoźnicy

Koniecznie zobacz, które linie lotnicze obsługują trasę Cagliari - Zurych