X
Ładowanie...

Tanie loty Caracas Praga

już od 130 zł
31 lip 07 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Praga

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Praga
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Eindhoven
16 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Praga
23 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Eindhoven
18 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Praga
23 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
27 paź (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Praga
07 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Eindhoven
08 paź (wto)
Transavia Airlines
Lot bezpośredni
Praga
10 paź (czw)
Transavia Airlines
Lot bezpośredni
Eindhoven
08 paź (wto)
Transavia Airlines
Lot bezpośredni
Praga
15 paź (wto)
Transavia Airlines
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Caracas Praga

Przewodnik po lotach Caracas Praga

Czym jest bagaż odprawiany? - informacje dla turystów

Organizujesz lot samolotem do Caracas - Praga i nie wiesz czym jest bagaż rejestrowany? Poniżej przedstawiamy kilka ważnych informacji dotyczących bagażu odprawianego. Bagaż rejestrowany to typ bagażu, który jest nadawany na lotnisku i transportowany w luku bagażowym. Po przybyciu na lotnisko oddajesz go obsłudze lotu podczas odprawy biletowo-bagażowej (tzw. check-in) lub poprzez nadanie go w specjalnym punkcie zrzutu bagażu (tzw. baggage drop-off point).Od momentu odebrania bagażu i założenia specjalnej zawieszki przewoźnicy przejmują odpowiedzialność za Twój bagaż. Ty dostajesz drugą część zawieszki, która zazwyczaj jest przyklejona do karty pokładowej. Stanowi ona podstawę do odbioru bagażu po przylocie do Caracas - Praga oraz zwrotu kosztów w przypadku jego uszkodzenia lub zagubienia.Każda linia lotnicza określa własne regulacje dotyczące maksymalnych rozmiarów takiego bagażu oraz wysokość opłat za jego przewóz. Poleca się przed wyjazdem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia kryteria dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dodatkowa cena za nadbagaż jest bardzo wysoka.

Czego nie można zabrać do samolotu w bagażu odprawianym?

Regulacje prawne dotyczące transportu różnego rodzaju akcesoriów mogą różnić się w zależności od przewoźnika, klasy oraz Caracas - Praga, do którego lecimy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu odprawianego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość i może stanowić zagrożenie dla innych turystów. Przewoźnicy nie zalecają pakowania do bagażu rejestrowanego akcesoriów takich jak: biżuteria, leki potrzebne w trakcie lotu, dokumentów tożsamości, elektorniki. Bez względu na wybraną przez nas linię lotniczą, każdego podróżującego obowiązuje zakaz przewożenia w bagażu rejestrowanym materiałów łatwopalnych oraz modeli urządzeń wybuchowych. Ponadto, nie można przewozić substancji chemicznych i toksycznych.Limity transportu jedzenia oraz napojów w bagażu odprawianym regulują przewoźnicy, dlatego warto je sprawdzić przed rozpoczęciem pakowania do podróży.