X
Ładowanie...

Tanie loty Cardiff Maastricht

już od 521 zł
26 maj 02 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Wielka Brytania Maastricht

Bilety lotnicze Wielka Brytania Maastricht

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
29 cze (sob)
KLM
Maastricht
02 lip (wto)
KLM
Londyn
26 cze (śro)
KLM
Maastricht
01 lip (pon)
KLM
Londyn
27 cze (czw)
KLM
Maastricht
01 lip (pon)
KLM
Londyn
28 cze (pią)
KLM
Maastricht
02 lip (wto)
KLM
Londyn
26 cze (śro)
KLM
Maastricht
28 cze (pią)
KLM
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Cardiff Maastricht

Przewodnik po lotach Cardiff Maastricht

Co z smartfonem w czasie lotu Cardiff - Maastricht?

Z pewnością niejednokrotnie oglądając na filmach przelot samolotem, widzieliśmy informację o potrzebie wyłączania smartfonów. Jednocześnie mamy świadomość, że do samolotu Cardiff - Maastricht możemy zabrać urządzenia elektryczne oraz elektroniczne. Jak to w takim razie funkcjonuje oraz czy rzeczywiście, przewoźnik pozwoli nam skorzystać z takich urządzeń podczas przelotu?

Należy je okazać w czasie kontroli na przelot Cardiff - Maastricht

Na pokład samolotu mamy prawo wziąć określone urządzenia, mimo wszystko zawsze musimy je okazać w czasie kontroli bezpieczeństwa. Wówczas należy je wyciągnąć z torby i włożyć do odpowiedniego pudełka. Warto powiedzieć, że tanie loty Cardiff - Maastricht zezwalają nam na wniesienie na pokład samolotu np. suszarki, ale korzystanie z niej jest kategorycznie zakazane. A jak to przedstawia się z laptopem, czytnikiem albo tabletem? Czy je również mamy prawo wnieść na pokład samolotu Cardiff - Maastricht, lecz nie możemy z nich korzystać?

Kiedy można załączyć sprzęty elektroniczne podczas lotu Cardiff - Maastricht?

Nawet jeśli zgodziliśmy się na wybranie najkrótszej możliwości lotu, być może, że będziemy się nudzić i będziemy szukali atrakcji. Dlatego mamy prawo skorzystać z laptopa, smartfona, czytnika e-booków czy odtwarzacza MP3, ale w konkretnym momencie. W czasie lądowania i startowania, każde linie, także te oferujące tanie loty Cardiff - Maastricht, wymagają zupełnego odłączenia tych urządzeń, żeby nie zakłóciły pracy komputerów pokładowych. Po pojawieniu się informacji o możliwości odpięcia pasów, mamy możliwość zacząć korzystać z urządzeń elektronicznych. Ważne będzie jednak, aby przez cały czas Cardiff - Maastricht, były one ustawione w trybie „samolot/offline”. Jednak nie będziemy mieli szansy skorzystać z telefonów komórkowych, które na moment lotu Cardiff - Maastricht powinny być wyłączone.

Pomyślmy o pozostałych podróżnych

Jeżeli chcemy korzystać z możliwości którą dają nam tanie loty Cardiff - Maastricht oraz załączyć sprzęty elektroniczne, to możemy. Ale pamiętajmy, że w samolocie nie jesteśmy sami. Korzystajmy ze słuchawek, żeby nie przeszkadzać pozostałym podróżnikom. A podczas całego przelotu Cardiff - Maastricht słuchajmy próśb obsługi lotu.

Koniecznie zobaczmy jakie są wytyczne korzystania z przeróżnych urządzeń podczas lotu Cardiff - Maastricht. Sprawdźmy, w którym momencie mamy prawo je uruchomić, a w którym muszą być odłączone oraz w jaki sposób możemy je wnieść do samolotu. Jedynie wówczas, mamy prawo posiadać pewność, że nasz lot jest bezpieczny.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Frauenfeld Kokkola

Tanie loty Mali Losinj Bruksela

Tanie loty Visp Zagrzeb

Tanie loty Hemavan Leon

Tanie loty St Gallen Rovaniemi

Tanie loty Saudarkrokur Marianske Lazne

Tanie loty Sargans La Coruna

Tanie loty Sztokholm Skjern

Tanie loty San Pedro De Alcantara Hohenems

Tanie loty Kuressaare Cork

Tanie loty Bastia Batna