X
Ładowanie...

Tanie loty Cardiff Penang

już od 2887 zł
30 sie 06 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Penang

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Penang
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
24 sie (sob)
QATAR AIRWAYS
Penang
05 wrz (czw)
QATAR AIRWAYS
Warszawa
24 sie (sob)
QATAR AIRWAYS
Penang
07 wrz (sob)
QATAR AIRWAYS
Warszawa
24 sie (sob)
QATAR AIRWAYS
Penang
08 wrz (nie)
QATAR AIRWAYS
Warszawa
24 sie (sob)
QATAR AIRWAYS
Penang
09 wrz (pon)
QATAR AIRWAYS
Warszawa
25 sie (nie)
QATAR AIRWAYS
Penang
05 wrz (czw)
QATAR AIRWAYS
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Cardiff Penang

Przewodnik po lotach Cardiff Penang

Pierwszy lot samolotem – jak się do niego przygotować

To, najbardziej przeraża osoby, które pierwszy raz lecą samolotem, to nie tylko sam lot, ale właśnie lotnisko. Zamieszanie, hałas, inna sytuacja – jest to przecież mało komfortowe przeżycie. Dowiedz się, czego powinieneś się obawiać przed pierwszym lotem i w jaki sposób się na to przygotować.

Przygotuj się do odprawy

Odprawa nie jest ani trochę przerażająca. Najważniejsze, by mieć przy sobie wszystkie dokumenty. Jeżeli latasz na terenie Europy, potrzebny ci jest tylko dowód osobisty. Wszyscy przewoźnicy, nawet tanie loty Cardiff - Penang, wydają bilety w formie elektronicznej. Nie musisz nic zabierać, potrzebne jest wyłącznie potwierdzenie rezerwacji.

W trakcie odprawy zostanie sprawdzony zabrany plecak, twoje dokumenty i na końcu ty sam. Straż czasami musi poprosić cię o zdjęcie paska do spodni i butów. Włóż do kosza , który znajduje się w pobliżu taśmy wszystkie drobiazgi, które masz w spodniach, włóż tam również neseser, kurtkę lub szalik.

Sposób pakowania bagażu do tanich lotów Cardiff - Penang

Tanie loty z reguły dają ci wnieść wyłącznie bagaż podręczny. Nie bój się – jest on wystarczająco duży, że na pewno się do niego zmieścisz. Jednak trzeba każdą sprawę przemyśleć tak, by bagaż bez problemu przeszedł kontrolę, a skomplikowana konstrukcja dokładnie skręconych podkoszulek nie była zburzona.

Na wierzchu połóż potrzebne dokumenty – w końcu będziesz musiał je zaprezentować w trakcie odprawy. Zapakuj wszystko tak, żeby pod ręką była i kosmetyczka ze wszelkimi płynami. Preparaty muszą być przelane do plastikowych buteleczek. Z samej góry bagażu warto umieścić także napoje. Jeżeli obsługa samolotu wycofa jeden z produktów, nie będziesz musiał niszczyć starannie ułożonego bagażu. Aby się przed tym uchronić, wcześniej dowiedz się, jakie rzeczy możesz wnosić na pokład w tanich lotach Cardiff - Penang.