X
Ładowanie...

Tanie loty Cardiff Sumburgh Apt

już od 39 zł
18 gru 25 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Wielka Brytania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Wielka Brytania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Rzeszów
13 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
27 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kolonia
15 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
16 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kolonia
15 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
17 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kolonia
16 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
17 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Eindhoven
05 sty (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
07 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Cardiff Sumburgh Apt

Przewodnik po lotach Cardiff Sumburgh Apt

Czym jest bagaż kabinowy?-informacje dla turystów

Rezerwujesz podróż samolotem do Cardiff - Lerwick (Sumburgh Airport) i nie wiesz czym się różni bagaż podręczny od bagażu rejestrowanego? Niżej prezentujemy kilka istotnych wskazówek dotyczących bagażu podręcznego. Bagaż kabinowy to rodzaj bagażu, który jest przewożony w kabinie pasażerskiej w miejscu do tego przeznaczonym. Każdy przewoźnik określa własne regulacje dotyczące maksymalnych rozmiarów bagażu podręcznego oraz wysokość cen za zabranie takiego bagażu. Warto przed wyjazdem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia kryteria dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dopłata za nadbagaż jest bardzo wysoka.

Co można spakować do samolotu w bagażu kabinowym?

Regulacje prawne dotyczące przewozu różnego rodzaju przedmiotów mogą różnić się w zależności od linii lotniczych oraz Cardiff - Lerwick (Sumburgh Airport), do którego podróżujemy. Kontroler bezpieczeństwa na lotnisku może zażądać usunięcia z bagażu podręcznego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Zabieramy tylko niezbędne rzeczy, takie jak rzeczy na zmianę, dokumenty oraz lekarstwa i akcesoria medyczne potrzebne podróżnemu. Do bagażu podręcznego można zabrać maksymalnie 1 litr płynów w pudełkach do 100 ml. Dotyczy to m.in. szamponu, pasty do zębów, błyszczyków, soków, alkoholu. Jeśli mamy gotówkę to również chowamy je do bagażu podręcznego. Zabranie żywności oraz sprzętu elektronicznego w ramach bagażu podręcznego ustalają linie lotnicze w zależności od trasy lotu Cardiff - Lerwick (Sumburgh Airport). W bagażu kabinowym nie powinny  znaleźć się przedmioty z ostrymi krawędziami, czyli takie, które mogą posłużyć za broń.

Kiedy zabrać w podróż tylko bagaż podręczny?

Głównie kiedy Twoja podróż do Cardiff - Lerwick (Sumburgh Airport) nie jest długa. Kiedy lecisz tanimi liniami lub kiedy chcesz obniżyć koszty podróży. Warto mieć ze sobą wyłącznie bagaż podręczny jeśli Twój rejs jest przesiadkowy, bo pozwoli zaoszczędzić czas przy odprawach lotniskowych a w Cardiff - Lerwick (Sumburgh Airport) masz możliwość kupić niezbędne rzeczy.