X
Ładowanie...

Tanie loty Carrickfinn Helsinki

już od 503 zł
30 lip 06 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Helsinki

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Helsinki
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
06 sie (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Helsinki
09 sie (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Gdańsk
15 wrz (sob)
Air Baltic
Helsinki
18 wrz (wto)
Air Baltic
Gdańsk
28 sie (wto)
Air Baltic
Helsinki
18 wrz (wto)
Air Baltic
Gdańsk
30 sie (czw)
Air Baltic
Helsinki
15 wrz (sob)
Air Baltic
Gdańsk
30 sie (czw)
Air Baltic
Helsinki
18 wrz (wto)
Air Baltic
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Carrickfinn Helsinki

Przewodnik po lotach Carrickfinn Helsinki

Prawa i obowiązki pasażera samolotu

Przed Tobą podróż Donegal -Helsinki i chcesz mieć pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem? Najlepiej wcześniej zweryfikuj, jakie prawa i obowiązki mają podróżni. Kiedy przewoźnik może odmówić wpuszczenia pasażera do samolotu? Sprawdziliśmy to!

Sprawdź obowiązujące przepisy

Przed Tobą wycieczka na terenie UE? Przed wylotem należy zweryfikować unijne regulacje, które określają najważniejsze obowiązki pasażerów linii lotniczych. Przepisy warto sprawdzić również przed lotami do bardziej odległych krajów. Przed Tobą lot Donegal -Helsinki, a może masz inne plany? Podstawowa zasada mówi o tym obsługa może wyprosić z pokładu pasażerów w stanie wskazującym na spożycie alkoholu. Analogicznie wygląda sytuacja z turystami, którzy mogą zagrozić bezpieczeństwu innych podróżnych. W związku z rosnącym zagrożeniem terrorystycznym, bardzo rygorystyczne są także regulacje związane z przewozem bagaży. Zabronione jest przewożenie artykułów, które mogą stanowić bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia i życia pasażerów - np. brzytwy, noże, materiały pirotechniczne.

Czym jest overbooking - prawa turysty

Czy linie lotnicze mają prawo wyprosić pasażera z pokładu jeszcze w innych przypadkach? Okazuje się, że może się tak zdarzyć gdy zostanie sprzedana większa ilość biletów niż miejsc. Przewoźnik powinien jednak najpierw poszukać ochotników do opuszczenia samolotu i traktować turystów z odpowiednim szacunkiem. W takiej sytuacji linie lotnicze są też zobligowane do wypłacenia rekompensaty. A co z anulowaniem lotu? Turyści mogą wówczas żądać zwrotu kosztów biletu, a w niektórych przypadkach - również pokrycia kosztów hotelu i posiłków. Analogicznie wygląda sytuacja pasażerów lotów opóźnionych o więcej niż 5 godzin. Jeśli chcesz mieć pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem przed lotem Donegal -Helsinki wykup odpowiednią polisę turystyczną.