X
Ładowanie...

Tanie loty Tiger Cebu Kuala Lumpur

już od 269 zł
01 kwi 08 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Kuala Lumpur

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Kuala Lumpur
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Singapur
23 kwi (wto)
Tiger
Lot bezpośredni
Kuala Lumpur
27 kwi (sob)
Tiger
Lot bezpośredni
Singapur
21 kwi (nie)
Tiger
Lot bezpośredni
Kuala Lumpur
27 kwi (sob)
Tiger
Lot bezpośredni
Phuket
08 lis (pią)
Pantanal Linhas Aereas
Lot bezpośredni
Kuala Lumpur
10 lis (nie)
Pantanal Linhas Aereas
Lot bezpośredni
Phuket
16 lis (sob)
Lot bezpośredni
Kuala Lumpur
17 lis (nie)
Lot bezpośredni
Singapur
20 kwi (sob)
Pantanal Linhas Aereas
Lot bezpośredni
Kuala Lumpur
26 kwi (pią)
Pantanal Linhas Aereas
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Tiger Cebu Kuala Lumpur

Przewodnik po lotach Tiger Cebu Kuala Lumpur

Czy mamy możliwość zabrać leki na lot Cebu - Kuala Lumpur linią Transbrasil

Jeśli posiadaliśmy wcześniej okazję korzystać z propozycji przewoźników Cebu - Kuala Lumpur linią Transbrasil, to z pewnością wiemy, w jaki sposób należy spakować bagaż. Ale co, kiedy tym razem powinniśmy zabrać ze sobą leki? Wiemy, jak to działa, jakie medykamenty możemy ze sobą zabrać oraz czy możemy je mieć w bagażu podręcznym? Trzeba sprawdzić tą sprawę, tak żebyśmy mieli pewność, że lot Cebu - Kuala Lumpur linią Transbrasil przeminie nam miło i bez zbędnych nerwów.

Medykamenty w walizce podręcznej podczas lotu Cebu - Kuala Lumpur linią Transbrasil.

Przede wszystkim warto powiedzieć, że jeśli zarezerwowaliśmy wejściówkę na tanie loty Cebu - Kuala Lumpur linią Transbrasil, to tak samo jak przy lotach regularnych, leki możemy mieć w bagażu podręcznym. Co zrozumiałe, powinniśmy poinformować o ich obecności podczas kontroli osobistej, jak też powinniśmy je trzymać w osobnej torebce. Wtenczas kontrola pójdzie szybciej, więc możemy wreszcie wykorzystać nasz najtańszy bilet na lot. Zasada będzie taka, że mieć możemy medykamenty ogólnodostępne, które będą udostępnione dla wszystkich i te na receptę. Przy tych przepisanych, warto mieć zaświadczenie od doktora, bo może się sprawdzić przy konieczności potwierdzenia leków.

Jaki jest limit na ich ilość?

Jeżeli idzie o medykamenty w płynie, nie będzie limitu na ich ilość. To znaczy, że mamy szansę zabrać na pokład syrop większy niż 100 ml. Ale, powinniśmy zabrać tylko taką ilość medykamentów, która będzie nam rzeczywiście potrzebna podczas wyjazdu. Tanie loty Cebu - Kuala Lumpur linią Transbrasil pozwalają też na wniesienie ze sobą małych, spakowanych igieł, pod warunkiem, że jakiś medykament musi być aplikowany podskórnie, ale ich posiadanie także powinniśmy od razu przedstawić w czasie sprawdzania. Nie mniej, nawet jeżeli wyszukaliśmy najkrócej trwający przelot, to i tak mamy prawo posiadać na pokładzie niezbędne środki wypisane na receptę, jak również kropelki do oczu czy środek do dezynfekcji, jeżeli będzie miał mniej niż 70% alkoholu.

Jeżeli przejrzymy zasady związane z przewiezieniem leków, to dowiemy się, że możemy również mieć w samolocie urządzenia medyczne. Ale trzeba zapytać przewoźnika

jak to się odbędzie z przewożeniem takich rzeczy jak zasobnik z tlenem czy defibrylator, bo może się okazać, że muszą znajdować się w luku bagażowym. Nie mniej wiedza, że możemy wziąć na pokład medykamenty i potrzebny sprzęt medyczny, pozwoli nam wreszcie bez problemów korzystać z propozycji, jaką posiadają dla wszystkich podróżnych tanie loty Cebu - Kuala Lumpur linią Transbrasil.