X
Ładowanie...

Tanie loty Ch De Gaulle Funchal

już od 329 zł
14 lip 21 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Funchal

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Funchal
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Lizbona
20 sie (czw)
EasyJet Europe
Lot bezpośredni
Funchal
21 sie (pią)
EasyJet Europe
Lot bezpośredni
Lizbona
18 sie (wto)
EasyJet Europe
Lot bezpośredni
Funchal
21 sie (pią)
EasyJet Europe
Lot bezpośredni
Lizbona
19 sie (śro)
EasyJet Europe
Lot bezpośredni
Funchal
21 sie (pią)
EasyJet Europe
Lot bezpośredni
Berlin
13 sty (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Funchal
30 sty (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Lizbona
14 sie (pią)
EasyJet Europe
Lot bezpośredni
Funchal
21 sie (pią)
EasyJet Europe
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ch De Gaulle Funchal

Przewodnik po lotach Ch De Gaulle Funchal

Posiłek podczas lotu Paryż (Charles De Gaulle Intl) - Funchal?

Im dłużej trwać będzie dany lot, tym znaczniejsza będzie szansa, że podczas niego zaczniemy odczuwać pusty żołądek. Jeżeli interesuje nas kwestia tego, czy podczas lotu Paryż (Charles De Gaulle Intl) - Funchal dania będą serwowane, to musimy sprawdzić kilka rzeczy. Najważniejsze jest to jak długi jest to przelot i jakimi liniami  ma się odbywać. Jeśli będą to regularne linie to danie będzie wliczone w wartość także tego taniego lotu, jeżeli mimo wszystko zarezerwujemy tanie loty Paryż (Charles De Gaulle Intl) - Funchal, to takiego dania w wartości biletu nie będzie.

W jaki sposób to wygląda na regularnych liniach Paryż (Charles De Gaulle Intl) - Funchal?

Jeżeli jesteśmy zainteresowani, jak taki posiłek w czasie lotu Paryż (Charles De Gaulle Intl) - Funchal będzie wyglądał, jeżeli zamówimy regularne linie. To trzeba wiedzieć, że jest on doliczony do biletu. Jego ilość i typ będą uzależnione od trasy którą będziemy musieli pokonać. Jeśli na 72 godziny przed przelotem Paryż (Charles De Gaulle Intl) - Funchal przekażemy informację, że zainteresowały nas dania: wegańskie, koszerne lub dla najmłodszych, to takie je otrzymamy.

Co oferują nam tanie loty Paryż (Charles De Gaulle Intl) - Funchal?

Pragnąc przyrównać propozycję, jaką mają dla nas tanie loty Paryż (Charles De Gaulle Intl) - Funchal, musimy wiedzieć, że tu posiłek nie będzie doliczony w cenę. Nie mniej, jeżeli wyrazimy chęć spożycia czegoś w czasie przelotu Paryż (Charles De Gaulle Intl) - Funchal, to mamy możliwość zakupić taki posiłek w przygotowanym bufecie, oczywiście odpowiednio za niego uiszczając opłatę. Ale warto również pamiętać, że tanie loty Paryż (Charles De Gaulle Intl) - Funchal pozwolą nam wnieść do samolotu nasze pożywienie. Ale musi być ono zapakowane w oryginalne opakowania producenta i nie może to być nic, co może się prędko zepsuć. Jeśli zamierzamy wziąć napój, to musimy pamiętać, że podczas przelotu Paryż (Charles De Gaulle Intl) - Funchal nie możemy mieć ponad 1 litr płynów, a poza tym mają być one zapakowane w pojemnikach nie większych aniżeli 100 ml. Poza tym, niektóre linie pozwolą nam na zabranie jedzenia domowej roboty, jeśli wieziemy ich niewielką liczbę i na swój użytek.

Trzeba sprawdzić jak będzie się to przedstawiało z żywnością w czasie przelotu Paryż (Charles De Gaulle Intl) - Funchal. Wtedy możemy się odpowiednio przyszykować do danej wyprawy i mamy pewność, że nie staniemy się głodni po dotarciu do celu. To już od razu może nam popsuć radość z przylotu do wyśnionego celu.