X
Ładowanie...

Tanie loty Ch De Gaulle Higüey

już od 2403 zł
19 lis 26 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Ch De Gaulle Higüey

Bilety lotnicze Ch De Gaulle Higüey

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Paryż
03 lut (pon)
Air Canada
Higüey
03 mar (wto)
Air Canada
Paryż
01 lut (sob)
Air Canada
Higüey
01 mar (nie)
Air Canada
Paryż
02 lut (nie)
Air Canada
Higüey
01 mar (nie)
Air Canada
Paryż
03 lut (pon)
Air Canada
Higüey
01 mar (nie)
Air Canada
Paryż
04 lut (wto)
Air Canada
Higüey
01 mar (nie)
Air Canada
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ch De Gaulle Higüey

Przewodnik po lotach Ch De Gaulle Higüey

maluch w podróży Paryż (Charles De Gaulle Intl) - Punta Cana - poradnik dla rodziców

Planujesz wycieczkę samolotem zmaluchem i nie masz pojęcia, jak się do tego przygotować? Poniżej prezentujemy skondensowaną listę zagadnień, którą każdy rodzic powienien zapoznać się zanim pojedzie na wymarzony lot Paryż (Charles De Gaulle Intl) - Punta Cana.

Wiek dziecka a koszt biletu do Paryż (Charles De Gaulle Intl) - Punta Cana

Koszt tak naprawdę zależy od wieku pociechy i linii, jaką wybierzesz. Za bilet dla niemowląt, które podróżują na kolanach rodzica linie lotnicze nie żąda opłaty albo ma niewielką kwotę. Starsze dzieci najczęściej muszą mieć zarezerwowany normalny bilet lub organizator lotu oferuje dla nich specjalne promocje.

Konieczne dokumenty dla pociechy

Korzystając z międzykontynentalnych lotów, Twój niemowlę może potrzebować paszportu, tymczasowego dowodu osobistego, wizy, legitymacji szkolnej. Jeśli masz zamiar podróżować z maluchem sam niezależnie od tego czy dzielisz prawa do wychowywania z drugim opiekunem czy wychowujesz niemowlę w pojedynkę musisz posiadać dokument wyrażający zgodę na podróż z maluchem od drugiego opiekuna. W przypadku, gdy z maluchem podróżować będzie spokrewniony opiekun podczas lotu musi obligatoryjnie mieć pisemną aprobatę opiekunów oraz  zgodę do opieki nad niemowlakiem.

Transportowanie malucha z Paryż (Charles De Gaulle Intl) do Punta Cana

Niemowlaki poniżej dwóch lat, często są przewożone na kolanach rodziców. Jeśli w samolocie  przy Tobie jestniezajęte fotel możesz przypiąć pociechę pasami do fotela lub opłać dziecku krzesło. Masz wtedy możliwość przewozić dziecko w foteliku samochodowym.

Rzeczy dziecięce

Czy pociecha może zabrać walizkę zależy od przewoźnika, z usług której