gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Ch De Gaulle Mińsk

już od 505 zł
26 gru 02 sty Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Mińsk

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Mińsk
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wilno
04 sty (pią)
Belavia
Lot bezpośredni
Mińsk
06 sty (nie)
Belavia
Lot bezpośredni
Wilno
04 sty (pią)
Belavia
Lot bezpośredni
Mińsk
07 sty (pon)
Belavia
Lot bezpośredni
Wilno
04 sty (pią)
Belavia
Lot bezpośredni
Mińsk
08 sty (wto)
Belavia
Lot bezpośredni
Wilno
04 sty (pią)
Belavia
Lot bezpośredni
Mińsk
09 sty (śro)
Belavia
Lot bezpośredni
Wilno
05 sty (sob)
Belavia
Lot bezpośredni
Mińsk
06 sty (nie)
Belavia
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ch De Gaulle Mińsk

Przewodnik po lotach Ch De Gaulle Mińsk

Transport sprzętu sportowego podczas lotu Paryż (Charles De Gaulle Intl) - Mińsk

Wyruszasz w podróż do Paryż (Charles De Gaulle Intl) - Mińsk i marzysz o wzięciu ze sobą nart albo roweru? Zanim jednak polecisz zapoznaj się z zasadami transportu sprzętu sportowego u danego przewoźnika oraz czy przewoźnik określa ograniczenia dotyczące wymiarów oraz wagi takiego bagażu. Znaczna część linii lotniczych udziela zgody na transport bagażu sportowego bezpłatnie lub za dodatkową opłatą oraz uprzednim poinformowaniu o chęci zabrania takiego bagażu. Wynika to głównie z ograniczonego miejsca w luku bagażowym oraz zasad bezpieczeństwa lotu. W trakcie rezerwacji lotu do Paryż (Charles De Gaulle Intl) - Mińsk organizator lotu może zmienić typ bagażu sportowego na cargo i doliczyć opłatę w zależności od zgłoszonego sprzętu do przewozu.

Zasady przewozu bagażu sportowego- poradnik dla podróżnych

Jeśli chcesz, aby Twój bagaż sportowy doleciał razem z Tobą do Paryż (Charles De Gaulle Intl) - Mińsk musisz obowiązkowo zadeklarować go u organizatora lotu oraz otrzymać potwierdzenie transportu na bilecie. Twój sprzęt sportowy musi być spakowany odpowiednio do wymogów określonych przez przewoźnika na trasie do Paryż (Charles De Gaulle Intl) - Mińsk, czyli musi posiadać odpowiednią wagę, wymiar i ilość sztuk. Zaleca się oklejenie bagażu sportowego numerem rejsu oraz imieniem i nazwiskiem. Odprawa sprzętu sportowego odbywa się głównie w miejscu przeznaczonym do takiej operacji, o godzinie wskazanej przez linie lotnicze.

W co zapakować sprzęt sportowy?

Wszystko jest zależne od tego ile chcesz przeznaczyć funduszy na opakowanie sprzętu. W sklepach ze sprzętem sportowym dostępne są dedykowane walizki, które najlepiej zabezpieczają sprzęt oraz są wykonane pod odpowiedni wymiar. Warto pamiętać, że takie walizki i torby znacznie wpłyną na limit wagowy bagażu sportowego. Najmniej kosztowną opcją jest spakowanie sprzętu sportowego do kartonu. Minusem tego typu opakowania, jest brak odporności na uszczerbki, co powoduje brak gwarancji na maksymalnie bezpieczny transport. Jeżeli zdecydujesz się na ten typ opakowania, a sprzęt sportowy ma kilka części Twoim obowiązkiem jest sklejenie ich razem tak, aby doleciały razem z Tobą do Mińsk w całości.