X
Ładowanie...

Tanie loty Ch De Gaulle Sabiha Gokce

już od

15 maj 22 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Ch De Gaulle Sabiha Gokce

Bilety lotnicze Ch De Gaulle Sabiha Gokce

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ch De Gaulle Sabiha Gokce

Przewodnik po lotach Ch De Gaulle Sabiha Gokce

Zwierzę w podróży - wskazówki dla właścicieli

Przed Tobą zagraniczny wyjazd i Twoim marzeniem jest zabranie ze sobą ukochanego kota? Czy jest to w ogóle możliwe? Przedstawiamy najważniejsze informacje dla właścicieli. Jak przygotować psa lub kota do lotu Paryż (Charles De Gaulle Intl) -Sabiha Gokcen?

Sprawdź wewnętrzne regulacje przewoźnika

Pamiętaj, że nie wszyscy przewoźnicy pozwalają na przewóz zwierząt w kabinie pasażerskiej, dlatego przed wybraniem się w podróż należy zapoznać się z wewnętrznymi przepisami. Przeważnie tani operatorzy lotniczy wpuszczają do kabiny pasażerskiej jedynie psa podróżującego z osobą niewidomą. Zdarza się także, że zwierzę może być przewożone w bagażowni lub drogą cargo, jednak taki sposób transportu może powodować stres u futrzaka. Wybrałeś lot Paryż (Charles De Gaulle Intl) -Sabiha Gokcen, a przewoźnik akceptuje w kabinie zwierzęta? Po rezerwacji lotu warto poinformować linie lotnicze o chęci zabrania na pokład kota lub psa. Z reguły dla zwierzęcia nie trzeba kupować osobnego biletu. Konieczne jest z kolei zakupienie odpowiedniej klatki, w której zwierzę bezpiecznie spędzi lot. Transporter musi oczywiście umożliwiać zwierzęciu swobodę ruchów.

Dokumenty dla futrzaka

Jeżeli planujesz wyjechać z kotem za granicę, nie zapomnij o czynnościach urzędowych. Niezwykle ważne są dokumenty - między innymi paszport wystawiony przez lekarza weterynarii. Zwierzę musi być także poddane zabiegowi wszczepienia czipa - jest to obowiązkowe na terenie całej UE. Przed Tobą podróż Paryż (Charles De Gaulle Intl) -Sabiha Gokcen? Pamiętaj, że w trakcie lotu pojemnik ze zwierzęciem musi być zamknięty, a pupil musi w nim cały czas przebywać. Warto odpowiednio wcześniej przyzwyczajać futrzaka do kontenera - to sprawi, że lepiej zniesie podróż i będzie spokojniejszy.